MMA PLNajnowszeFAME MMACo dalej z FAME MMA przy aktualnych aferach wizerunkowych? Boxdel przewiduje poważne zmiany!

Co dalej z FAME MMA przy aktualnych aferach wizerunkowych? Boxdel przewiduje poważne zmiany!

Po aktualnych aferach wizerunkowych związanych z polskimi freak fightami pozostaje pytanie o to, co dalej z FAME MMA? Pytanie tak postawione jest postawione zasadnie, bowiem przy konflikcie, w który zamieszani są m.in. Boxdel, Wojtek Gola, Sylwester Wardęga, Natan Marcoń i inni polscy youtuberzy, środowisko freakowe czeka trzęsienie ziemi.

Co dalej z FAME MMA

Od kilku dni w sieci pojawiają się różnego rodzaju materiały pokazujące hipokryzję i oczerniające poszczególne postacie z polskiego internetu. Największe poruszenie w całym środowisku wydaje się, że wywołuje jednej ze współwłaścicieli FAME MMA – Boxdel.

Michał Baron po kolei przedstawia materiały, mające na celu przedstawienie jego punktu widzenia na poszczególne osoby związane mocno także z organizacją FAME MMA.

Co dalej z FAME MMA przy aktualnych aferach wizerunkowych?

Tak jak wspominaliśmy – poprzez Boxdela obrywało się już m.in, Sylwestrowi Wardędze, Wojciechowi Goli czy Natanowi Marconiowi.

Teraz natomiast mamy jego punkt widzenia na to, co dalej z organizacją FAME MMA. Co ciekawe, Boxdel przewiduje nie małe trzęsienie ziemi w największej w kraju organizacji freakowej:

“FAME przetrwa, może tak. Nie ma opcji, żeby tak nie było, jednak ja i Wojtek (Gola) na jakiś czas będziemy musieli się zoflajnować, po prostu.” – twierdzi Boxdel.

A Wy jak myślicie – co dalej z organizacją FAME MMA po aktualnych wydarzeniach, jakie niektórzy bacznie śledzą w polskim internecie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis