MMA PLNajnowszeClout MMACLOUT MMA 5 PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

CLOUT MMA 5 PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

CLOUT MMA 5 PPV. Jedziemy! Przed nami niezapomniana noc Całą galę będzie można oglądać na specjalnej platformie organizacji. Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje.

CLOUT MMA 5 PPV
Foto: CLOUT MMA

CLOUT MMA 5 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

CLOUT MMA 5: Kiedy gala?

Wydarzenie zwieńczy AJ Challenge, czyli walka dwóch na jednego. Adam Josef zmierzy się z Kacprem Błońskim i Zbigniewem Bartmanem, a to wszystko jednego wieczoru!

Denis Załęcki stanie w bitewne tany z Michałem Pasternakiem. Pomimo że popularny „Wampir” wziął walkę na ostatnią chwilę, to jest ogromnym faworytem bukmacherów. Według Was, kto wygra?

CLOUT: Gdzie oglądać?

Bardzo ciekawe zestawienie. Salim Touhari, były zawodnik UFC, skrzyżuje rękawice z Gracjanem Szadzińskim. Zapowiada się kapitalne widowisko. To trzeba zobaczyć!

Starcie streamerów, którzy pałają do siebie nienawiścią. Tylko jeden z nich może wyjść z tego starcia zwycięsko. Z pewnością obaj zrobią wszystko, aby to ich ręka znalazła się w górze. Jednym słowem – wojna.

Albert Sosnowski wyzwań się nie boi. Doświadczony pięściarz podejmie dwóch przeciwników jednocześnie! Szykuje się przednia zabawa. Nie możecie tego przegapić!

Jedni go kochają, drudzy nienawidzą, ale jedno trzeba mu przyznać: zawsze dostarcza kibicom rozrywki. Tym razem Natan Marcoń sprawdzi się z Łukaszem Pawłowskim.

CLOUT MMA 5: Data, miejsce, godzina

Gala CLOUT MMA 5 już dzisiaj w legendarnym Spodku! Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:00.

CLOUT MMA 5: Transmisja w PPV

Gala CLOUT MMA 5 dostępna jest w dwóch pakietach cenowych. Pakiet BASIC za 39,99, który obejmuje dostęp do transmisji na żywo w jakości 720p oraz możliwość odtworzenia przez 48h po zakończonej gali.

Decydując się na pakiet PREMIUM za 44,99, otrzymamy dostęp do transmisji na żywo w jakości 1080p (FULL HD), możliwość odtworzenia przez 168h po skończonym evencie, a także widok z kamery sędziego.

Gala wyłącznie w systemie PPV. Dostęp do wydarzenia możecie kupić – [TUTAJ].

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis