MMA PLNajnowszeClout MMACLOUT MMA 5 – Karta walk pełna! Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali!

CLOUT MMA 5 – Karta walk pełna! Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali!

CLOUT MMA 5: Karta walk już została zapełniona! Organizatorzy naprawdę dali radę i przygotowali niezwykle ekscytującą rozpiskę. Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali w katowickim Spodku Czeka nas sporo ciekawych walk!

CLOUT MMA 5 karta walk
Foto: CLOUT MMA

Cała gala CLOUT MMA 5 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Bohaterem walki wieczoru Adam Josef, czyli popularny “AJ”. Youtuber tworzący treści sportowe podejmie tzw. AJ Challenge. Podczas jednej gali zmierzy się zarówno z influencerem Kacperem Blonskym jak i byłym reprezentantem Polski w siatkówce – Zbigniewem Bartmanem. Z Blonskym będzie walczył w pierwszej, trzeciej i piątej rundzie zaś z z Bartmanem w drugiej, czwartej i szóstej. Będzie to walka w formule K-1 w małych rękawicach/

Znany już od wielu lat “zadymiarz” na galach freak fight Amadeusz “Ferrari” Roślik ma zmierzyć się z Denisem “Bad Boyem” Załęckim. Według ostatnich informacji pojedynek ten może być jednak zagrożony.

Z kolei były reprezentant Polski w piłce nożnej Jakub Rzeźniczak podejmie dość kontrowersyjną postać jaką jest Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak.

Kto walczy na CLOUT MMA 5?

W rozpisce znalazło się również niezwykle interesujące starcie pod względem sportowym. Były zawodnik KSW Gracjan Szadziński zawalczy bowiem z Salimem Touahrim, czyli zawodnikiem z doświadczeniem w największej organizacji MMA na świecie, czyli UFC.

Podczas gali w Katowicach zobaczymy także starcie kobiet, które w ostatnim czasie zyskały na popularności i mają już za sobą walki. Chodzi mianowicie o Mariannę Schreiber i Wiktorię Jaroniewską.

Były pięściarz Albert “Dragon” Sosnowski zmierzy się z dwoma rywalami jednocześnie. Będą nimi Kacper “Ludwiczek” Bociański i Mariusz “Super Mario” Sobczak.

Niezwykłą nowością będzie Taxi Grand Prix. Czeka nas bowiem 4-osobowy turniej walk toczonych w… samochodzie.

Oprócz tego w rozpisce znalazł się jeszcze m. in. Natan Marcoń, który szybko stał się dość wyrazistą postacią w świecie polskich sportów walki. Jego rywalem będzie Łukasz “Cameraboy” Pawłowski, ale dał się we znaki też innym uczestnikom.

Cała gala CLOUT MMA 5 dostępna będzie w systemie PPV na cloutmma.tv w cenie od 39,99 zł. Za tę kwotę otrzymamy wariant BASIC gwarantujący transmisję w jakości 720p i dostęp do wydarzenia przez 48 godzin po jego zakończeniu. Pięć złotych droższy jest natomiast wariant PREMIUM. Tam jakość transmisji to 1080p, dostęp zostaje wydłużony do tygodnia a dodatkowo otrzymujemy też możliwość śledzenia gali przez dodatkową kamerę z klatki tzw. oczami sędziego.

CLOUT MMA 5: Karta walk

Początek gali: sobota, 20:00

Adam “AJ” Josef vs. Zbigniew Bartman i Adam “AJ” Josef vs. Kacper Blonsky – 1, 3, 5. runda vs. Blonsky, 2, 4, 6. runda w Bartman (K-1, małe rękawice)
Amadeusz “Ferrari” Roślik vs. Denis “Bad Boy” Załęcki (MMA)
Jakub Rzeźniczak vs. Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak (MMA)
Dominik “Mokry Suchar” Stokłosa vs. Patryk “Patiro” Grzywacz (K-1, małe rękawice)
Piotr “Kapitan Bomba” Bomba vs. Przemysław “Sequento” Skulski
Gracjan Szadziński vs. Salim Touahri
Marianna Schreiber vs. Wiktoria Jaroniewska
Albert “Dragon” Sosnowski vs. Kacper “Ludwiczek” Bociański & Mariusz “Super Mario” Sobczak
Natan Marcoń vs. Łukasz “Cameraboy” Pawłowski
Marcel “Gawronek” Gawroński vs. Szymon “Mopsu” Bronowicz

Taxi Grand Prix – walki w samochodzie

 • półfinały – jedna trzyminutowa runda
 • finał – bez limitu czasowego
  Uczestnicy:
  Nikodem „Kosaheere” Kosiński
  Stanisław „Fistaszek” Tkacz
  Michał „Zwykły Chłopak” Skudlarek
  Bartłomiej „Komar” Wójcik
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis