MMA PLNajnowszeClout MMACLOUT MMA 4 PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

CLOUT MMA 4 PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

CLOUT MMA 4 PPV. Najbardziej zażarta rywalizacja w historii freak-fightów dobiegnie dziś końca. Całą galę będzie można oglądać na specjalnej platformie organizacji. Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje.

CLOUT MMA 4 PPV
Foto: CLOUT MMA

CLOUT MMA 4 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

CLOUT MMA 4: Kiedy gala?

Walka wieczoru CLOUT MMA 4 to kwintesencja freaków. Marcin Najman i Jacek Murański wzajemnie się nienawidzą i tylko marzą o tym, by skoczyć sobie do gardeł. W sobotę będą mieli idealną okazję. Starcie odbędzie się na specjalnych zasadach. Boks w najtwardszych rękawicach do MMA, dozwolone łokcie i uderzenia głową.

Lexy Chaplin stanie przed największym wyzwaniem w karierze. Influencerka w daniu głównym wydarzenia zmierzy się z Martą Linkiewicz. Kto według Was wygra?

Dla każdego coś dobrego. W najbardziej sportowym zestawieniu zobaczymy pojedynek pomiędzy Danielem Omielańczukiem a Kamilem Mindą. Z pewnością polecą grzmoty największego kalibru!

CLOUT: Gdzie oglądać?

Przed walką było gorąco, a jak będzie w klatce? Adrian Cios stanie w bitewne tany z Pawłem Jóźwiakiem, żeby wyjaśnić sobie wszystkie nieścisłości, które powstały kilka miesięcy temu.

Boro zdołał wytrzymać dziesięciu rywali, a czy zdoła pokonać Wojciecha Sobierajskiego? Tego dowiemy się już dzisiaj.

Prawie 300 kilogramów w klatce! Piotr Piechowiak vs. Ztrolowany – co to będzie za walka! Po pierwsze – masa! Po drugie – siła!

CLOUT MMA 4: Data, miejsce, godzina

Gala CLOUT MMA 4 już dzisiaj w łódzkiej Atlas Arenie! Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:30.

CLOUT MMA 4: Transmisja w PPV

Dostęp do wydarzenia możecie kupić – [TUTAJ].

Gala CLOUT MMA 4 dostępna jest w dwóch pakietach cenowych. Pakiet BASIC za 39,99 PLN, w skład którego wchodzi dostęp do wydarzenia w jakości 720p. Za pakiet PREMIUM zapłacimy 44,99 PLN i otrzymamy lepszą jakość obrazu niż w tańszym wariancie, czyli 1080p (Full HD) oraz dostęp do ROAST Room.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis