MMA PLNajnowszeClout MMACLOUT MMA 4 – Karta walk pełna! Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali!

CLOUT MMA 4 – Karta walk pełna! Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali!

CLOUT MMA 3: Karta walk już została zapełniona! Organizatorzy naprawdę dali radę i przygotowali niezwykle ekscytującą rozpiskę. Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali w łódzkiej Atlas Arenie Czeka nas sporo ciekawych walk!

CLOUT MMA 4 Karta walk

Cała gala CLOUT MMA 4 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

W walce wieczoru do klatki organizacji po raz pierwszy w roli zawodniczki zawita współwłaścicielka i ambasadorka CLOUT MMA – Lexy Chaplin. Jej rywalką będzie doświadczona we freak fightach influencerka Marta „Linkimaster” Linkiewicz, która wraca do walk po porażce z Ewą Brodnicką.

Bardzo interesującą i brutalną formułę przygotowano w co-main evencie gali, w którym ojciec chrzestny polskich freak fightów Marcin „Cesarz” Najman zmierzy się z Jackiem „Muranem” Murańskim. Będzie to dirty street boxing stoczony w najtwardszych rękawicach do MMA z dozwolonymi uderzeniami łokciem i głową. Jeśli walka (jakimś cudem) dojdzie do czwartej rundy to będzie ona nielimitowana czasowo i dozwolone w niej będą kopnięcia, stompy, soccer kicki i dobijanie w parterze.

Na gali w formule K-1 wystąpi też Marianna „Królowa” Schreiber, o której w ostatnich dniach głośno było z powodu rozstania z mężem politykiem. Naprzeciw niej stanie zaś Małgorzata „Margaret” Zwierzyńska – matka Daniela “Magicala”.

Dobrze znani fanom przedstawiciele królewskiej dywizji MMA Daniel Omielańczuk i Kamil „King Kong” Minda stoczą pojedynek bokserski. Podobnie jak w przypadku Najmana i Murańskiego zawodnicy będą mieć na dłoniach najtwardsze rękawice.

Paweł Jóźwiak stoczy pierwszą walkę od czasu zaprzestania pełnienia funkcji prezesa Fight Exclusive Night. Jego rywalem będzie tym razem Adrian Cios.

Ponadto na gali w Łodzi zawalczą m.in. Piotr „Bestia” Piechowiak, Piotr „Lizak” Lizakowski czy Wojciech „Rekordzista” Sobierajski,

Cała gala CLOUT MMA 4 dostępna będzie w systemie PPV na cloutmma.tv w cenie od 39,99 zł. Dwie pierwsze walki będzie zaś można obejrzeć za darmo na oficjalnym kanale organizacji w serwisie YouTube.

CLOUT MMA 4: Karta walk

Początek gali: sobota, 20:00

Karta główna (tylko PPV):

Lexy Chaplin vs. Marta „Linkimaster” Linkiewicz – MMA
Marcin „Cesarz” Najman vs. Jacek „Muran” Murański – dirty street boxing no limit
Dawid „Crazy” Załęcki vs. Patryk „Wielki Bu” Masiak – K-1, małe rękawice
Małgorzata „Margaret” Zwierzyńska vs. Marianna „Królowa” Schreiber – K-1, małe rękawice
Michał „Zbuku” Buczek vs. Paweł „Major SPZ” Majewski – MMA
Adrian Cios vs. Paweł „Prezes” Jóźwiak – MMA
Daniel Omielańczuk vs. Kamil „King Kong” Minda – dirty gloves boxing
Piotr „Bestia” Piechowiak vs. Sebastian „Ztrolowany” Nowak – MMA

Karta wstępna (YouTube)

Piotr „Lizak” Lizakowski vs. Przemysław „Sequento” Skulski – MMA
Wojciech „Rekordzista” Sobierajski vs. Rafał „Boro” Borowski – MMA

Transmisja:

PPV (od 39,99 zł)

YouTube (dwie pierwsze walki)

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis