MMA PLNajnowszeClout MMAClout MMA 4: Gocha Magical pociesza mającą kryzys Mariannę Schreiber i wręcza jej prezent [WIDEO]

Clout MMA 4: Gocha Magical pociesza mającą kryzys Mariannę Schreiber i wręcza jej prezent [WIDEO]

Wczoraj na II Konferencji Prasowej przed sobotnią galą Clout MMA 4 oglądaliśmy niecodzienne obrazki. Kibice zobaczyli jak Gocha Magical pociesza mającą kryzys w życiu prywatnym Mariannę Schreiber. Obie freak fighterki już w sobotę staną na przeciwko siebie w klatce.

Clout MMA 4

Gala Clout MMA 4 odbędzie się w sobotę 9 marca w Atlas Arenie w Łodzi.

Walkami wieczoru całego wydarzenia zostały starcia Lexy Chaplin z Martą Linkiewicz oraz Marcina Najmana z Jackiem Murańskim.

CLOUT MMA 4 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Clout MMA 4: Gocha Magical pociesza mającą kryzys Mariannę Schreiber i wręcza jej prezent

Choć freak fighty kojarzą się głównie z balansowaniem na granicy dobrego smaku, to zdarzają się momenty okazywania człowieczeństwa. Taki moment widzieliśmy wczoraj, kiedy Gocha Magical wiedząc jak cała Polska o problemach prywatnych Marianny Schreiber, postanowiła wręczyć jej prezent i ją pocieszyć.

Dla kogoś, komu uciekła ta informacja, spieszymy z przypomnieniem, że Marianna Schreiber rozstała się ze swoim mężem Łukaszem Schreiberem, który jest prominentnym politykiem Prawa i Sprawiedliwości. Małżeństwo pozostaje teraz w separacji.

Gocha Magical natomiast pocieszyła swoją najbliższą przeciwniczkę sugerując, że “Clout MMA znajdzie im chłopa”.

Całą sytuację możecie zobaczyć poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis