MMA PLNajnowszeClout MMACLOUT MMA 4: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

CLOUT MMA 4: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV CLOUT MMA 4. Czas zakończyć największy konflikt w historii freak-fightów. Marcin Najman kontra Jacek Murański! Walka, na którą czeka cała Polska. To już w tym tygodniu! Galę CLOUT MMA 4 będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV. Gdzie oglądać galę? Cena za transmisję? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje, aby nie przegapić tego wydarzenia.

CLOUT MMA 4 jak oglądać
Foto: CLOUT MMA

CLOUT MMA 4 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

CLOUT MMA 4: Gdzie oglądać?

Wieczór w Atlas Arenie zwieńczy pojedynek pomiędzy Martą Linkiewicz a Lexy Chaplin. Z pewnością każda z pań da z siebie absolutne maksimum.

Czy świat jest na to gotowy? Marcin Najman już w sobotę skrzyżuje rękawice z Jackiem Murańskim. Wszystko zaczęło się od wywiadu, który przeprowadził Arkadiusz Hnida. Nikt nie mógł przewidzieć, że ten konflikt urośnie do takich rozmiarów. Czas to zakończyć!

Paweł Jóźwiak przestał pełnić funkcję prezesa FEN, więc może sobie teraz pozwolić na znacznie więcej. Pierwszy przekona się o tym Adrian Cios, czyli najbliższy rywal Jóźwiaka. Kto według Was wygra?

Kolejne starcie, gdzie emocje sięgają zenitu. Piotr Lizakowski stanie w bitewne tany z Przemysławem Skulskim. Do pierwszych rękoczynów doszło już na ostatnim programie ROAST. Teraz pozostało wyjść do klatki.

Starcie raperów – Zbuku vs. Major SPZ. Nie wiemy, kto wygra, ale wiemy, że obaj będą walczyć do końca.

Syn nie dał rady, więc pora na ojca. Dawid Załęcki będzie chciał zrewanżować się na Wielkim Bu, z którym Denis przegrał w bardzo kompromitującym stylu.

CLOUT MMA: Cena, ile kosztuje?

Gala CLOUT MMA 4 dostępna jest w dwóch pakietach cenowych. Pakiet BASIC za 39,99 PLN, w skład którego wchodzi dostęp do wydarzenia w jakości 720p. Za pakiet PREMIUM zapłacimy 44,99 PLN i otrzymamy lepszą jakość obrazu niż w tańszym wariancie, czyli 1080p (Full HD) oraz dostęp do ROAST Room.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis