MMA PLNajnowszeClout MMACLOUT MMA 3: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, godzina, PPV

CLOUT MMA 3: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, godzina, PPV

CLOUT MMA 3: Gdzie oglądać? Freakowe zwieńczenie roku. Dziewięć ekscytujących walk oraz kilka godzin dobrej rozrywki. Czego chcieć więcej? Całą galę będzie można oglądać na specjalnej platformie organizacji. Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje.

CLOUT MMA 3: Gdzie oglądać
Foto: Clout MMA

CLOUT MMA 3 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

CLOUT MMA 3: Kiedy gala?

W walce wieczoru czeka nas starcie dwóch byłych piłkarzy. Tomasz Hajto i Jakub Wawrzyniak spróbują dać kibicom rozrywkę na poziomie ligi mistrzów, tym razem w klatce MMA.

Teraz albo nigdy. Marcin Najman ponownie stanie w szranki z Adrianem Ciosem, który ostatnim razem opuścił halę na noszach, ponieważ został kilkukrotnie sfaulowany przez częstochowianina, co doprowadziło do kontuzji, i zakończenia walki przed czasem.

CLOUT MMA: Gdzie oglądać?

Walki Denisa Załęckiego to zawsze gwarancja wielkich emocji, szczególnie kiedy ma na pieńku ze swoim przeciwnikiem. Tak jest w tym przypadku. Kto według Was wygra? Załęcki czy Wielki Bu.

Na dodatek, jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to powinniśmy jeszcze obejrzeć konfrontacje Denisa Załęckiego lub Denisa Labrygi z Natanem Marconiem. Panowie ewidentnie nie pałają do siebie sympatią. Może być ciekawe.

Arcyciekawie zapowiada się pojedynek Marianny Schreiber z Moniką Laskowską. Żona polityka PiS ma wszystko, żeby zwojować świat freak-fightów. Pytanie jedynie, czy poradzi sobie z presją debiutanta.

Bardzo mocne zestawienie sportowe. Grzegorz Szulakowski, były zawodnik KSW, sprawdzi umiejętności Rekordzisty. Co to będzie za pojedynek!

Coś dla fanów konkretnego mordobicia. Vasyl kontra Siwy – i nie, to nie jest GROMDA. Tutaj można oczekiwać prawdziwych fajerwerków. Jednym słowem –bomba.

CLOUT MMA: Data, miejsce, godzina

Gala CLOUT MMA 3 już dzisiaj w Warszawie! Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:30 (pierwsza walka).

CLOUT MMA 3: Transmisja w PPV

Dostęp do wydarzenia możecie kupić – [TUTAJ]. Zachęcamy do skorzystania z naszego reflinka. Życzymy miłej zabawy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis