MMA PLNajnowszeClout MMACLOUT MMA 3: Karta walk pełna! Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali!

CLOUT MMA 3: Karta walk pełna! Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali!

CLOUT MMA 3: Karta walk już została zapełniona! Organizatorzy naprawdę dali radę i przygotowali niezwykle ekscytującą rozpiskę. Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali w Warszawie. Czeka nas sporo ciekawych walk!

CLOUT MMA 3 Karta Walk
Foto: CLOUT MMA

Cała gala CLOUT MMA 3 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Walka wieczoru to starcie dwóch byłych reprezentantów Polski w piłce nożnej. Tomasz „Gianni” Hajto grał w kadrze w latach 1996-2005 zaś Jakub Wawrzyniak w latach 2006-2016. Nie mieli więc okazji zagrać wspólnie z orzełkiem na piersi, jednak teraz skrzyżują rękawice w klatce.

Po raz kolejny zawalczy też Marcin Najman . „Cesarz” polskich freak fightów stoczy rewanżową walkę z Adrianen Ciosem. Ich pierwszy pojedynek na gali CLOUT MMA 2 w październiku zakończył się dyskwalifikacją Najmana za ciosy w tył głowy.

CLOUT MMA 3: Kto walczy na gali?

Dwie walki podczas gali zamierza stoczyć Denis „Bad Boy” Załęcki. Najpierw zawalczy Patrykiem „Wielkim Bu” Masiak a następnie z Natanem Marconiem znanym pod ksywą “Bóg Estetyki”. Organizacja CLOUT MMA zabezpieczyła się też na wypadek, gdyby “Bad Boy” był niezdolny do drugiego pojedynku. Wtedy zastąpi go Denis Labryga.

Czeka nas też jeszcze jedno starcie sportowców znanych z gier zespołowych. Były reprezentant Polski w siatkówce Zbigniew Bartman zawalczy z piłkarzem Błażejem Augustynem, który w trakcie swojej kariery występował w takich klubach jak Legia Warszawa, Lechia Gdańsk czy Jagiellonia Białystok.

Poza tym na gali Warszawie zobaczymy też pojedynek Wojciecha „Rekordzisty” Sobierajskiego z Grzegorzem „Szulim” Szulakowskim czy Marianny Schreiber z Moniką Laskowską. Całe wydarzenie otworzy zaś walka dwóch na dwóch.

Cała gala CLOUT MMA 3 dostępna będzie w systemie PPV na cloutmma.tv w cenie od 34,99 zł. Dwie pierwsze walki będzie zaś można obejrzeć za darmo na oficjalnym kanale organizacji w serwisie YouTube.

CLOUT MMA 3: Karta walk

Karta główna (PPV):

Tomasz „Gianni” Hajto vs. Jakub Wawrzyniak – K-1, małe rękawice
Marcin „Cesarz” Najman vs. Adrian Cios – MMA
Denis “Bad Boy Załęcki lub Denis Labryga* vs. Natan “Bóg Estetyki” Marcoń – MMA
Denis „Bad Boy” Załęcki vs. Patryk „Wielki Bu” Masiak – K-1, małe rękawice
Zbigniew Bartman vs. Błażej Augustyn – MMA
Wojciech „Rekordzista” Sobierajski vs. Grzegorz „Szuli” Szulakowski – boks, małe rękawice
Marianna Schreiber vs. Monika Laskowska – K-1, małe rękawice

Karta wstępna (YouTube):

Marcin Siwy vs. Wasyl „Vasyl” Hałycz – Boks, małe rękawice
Mateusz „Mavs” Szczypior i Krystian „Świstak” Bajor vs. Fabian „Banersky” Baner i Alan “Antena” Stępień – 2 na 2, K-1, małe rękawice

*Jeśli lekarze nie dopuszczą Bad Boya do kolejnej walki po pojedynku z Wielkim Bu to zawalczy po raz drugi. W innym wypadku zastąpi go Labryga.

Transmisja:

PPV

YouTube (dwie pierwsze walki)

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis