MMA PLNajnowszeClout MMACLOUT MMA 2: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

CLOUT MMA 2: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

CLOUT MMA 2: Gdzie oglądać? To już dzisiaj – CLOUT MMA 2 w Płocku! Emocje sięgają zenitu, a atmosfera tak gęsta, że można ją nożem kroić. Nadszedł dzień sądu. Oglądajcie z nami! Galę CLOUT MMA 2 będzie można oglądać na specjalnej platformie. Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Mamy dla was wszystkie potrzebne informacje.

CLOUT MMA 2: Gdzie oglądać
Foto: CLOUT MMA

CLOUT MMA 2 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

CLOUT MMA 2: Kiedy gala?

Walka, na którą z niecierpliwością czeka każdy fan freak-fightów, czyli Denis Załęcki kontra Daniel Omielańczuk. Zawodnik UFC czy twardy bitnik z ulicy? Odpowiedź już wieczorem!

Freakowy debiut Kamila Mindy! Podopieczny Mirosława Oknińskiego ma tylko jedno zadanie – upokorzyć swojego rywala. Z kolei Denis Labryga zrobi wszystko, żeby do tego nie dopuścić. To zwiastuje ringową wojnę.

CLOUT MMA 2: Gdzie oglądać?

Przyznać trzeba, że Dawid Załęcki ma jaja ze stali. Jego początkowy rywal – dość wymagający – wypadł, a na zastępstwo wszedł Tomasz Sarara, jeden z najlepszych kick-boxer w naszym kraju. Czy Dawid zdoła zagrozić tak doświadczonemu zawodnikowi?

Walka na szalonych zasadach! Boro faktycznie zawalczy na dziesięciu – pojedynek godny freak-fight. Nie mamy pojęcia, jak to się skończy, ale wiemy, że zabawa będzie przednia. Bez wątpienia!

Wielki powrót Laluny, która chce zmazać plamę po nieudanym debiucie. Królowa Życia skrzyżuje rękawice z Agnieszką Bobek. Pytanie, ile argumentów na swoją przeciwniczkę przygotowała Agnieszka?

Pojedynek Dawida z Goliatem – Marcin Najman vs. Piotr Lizakowski. Klasyczne zestawienie dużego i małego. Kto według Was wygra?

CLOUT 2: Data, miejsce, godzina

Gala CLOUT MMA 2 już dzisiaj w płockiej Orlen Arenie. Czeka nas wielkie widowisko! Start wydarzenia planowany jest na godzinę 19:00. Walki rozpoczną się około godziny 20:30.

CLOUT MMA 2: Transmisja w PPV

Wydarzenie otworzy starcie przepełnione złą krwią. Super Mario spróbuje urwać głowę Skrzypasowi. Krótko mówiąc – zadyma. Całą galę możecie obejrzeć, klikając – [TUTAJ].

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis