MMA PLArchiwumClout MMACLOUT MMA 2: Karta walk pełna! Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali!

CLOUT MMA 2: Karta walk pełna! Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali!

CLOUT MMA 2:: Karta walk już została zapełniona! Organizatorzy naprawdę dali radę i przygotowali niezwykle ekscytującą rozpiskę. Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali w Płocku. Czeka nas sporo nowości!

CLOUT MMA 2 Karta walk
Foto: CLOUT MMA

Cała gala CLOUT MMA 2 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

W walce wieczoru wystąpi zawodnik, który jeszcze kilka lat temu należał do absolutnej czołówki dywizji królewskiej MMA w Polsce. To były zawodnik KSW i UFC, Daniel Omielańczuk. Jego rywalem będzie zaś Denis “Bad Boy” Załęcki. Będzie to pojedynek bokserski w małych rękawicach.

Niewykluczone jednak, że to nie walka wieczoru zakończy zmagania w płockiej Orlen Arenie. “Ojciec chrzestny polskich freak fightów”, czyli Marcin Najman stoczy być może nie jedną a nawet dwie walki tego wieczoru. Jego pierwszym rywalem będzie youtuber znany z kanału “Ebe Ebe” – Piotr “Lizak” Lizakowski. Z kolei w walce bonusowej może zmierzyć się z popularnym trenerem personalnym mającym na koncie już kilka walk, czyli Adrianem Ciosem.

W formule K-1 w małych rękawicach wystąpi z kolei Denis Labryga. Naprzeciw niego stanie zawodnik, który jeszcze niedawno miał okazję walczyć o pas wagi ciężkiej prestiżowej organizacji OKTAGON MMA tj. Kamil Minda

CLOUT MMA 2: Kto walczy na gali?

Na galę w Płocku zapowiedziano pierwotnie występ legendy francuskiego kickboxingu, czyli Jerome’a Le Bannera. Miał on zmierzyć się z Dawidem “Crazym” Załęckim. Francuz wycofał się jednak a zastąpi go inny znakomity kickbokser Tomasz Sarara.

Czeka nas również pojedynek najmłodszych zawodników w historii freak fightów. 17-letni Toni Chaplin (brat będącej twarzą CLOUT MMA Lexy) zmierzy się z 16-letni Marcelem “Gawronkiem” Gawrońskim.

Absolutną nowością będzie zaś pojedynek jednego zawodnika z… 10 rywalami. Nawiązując do viralowego filmiku sprzed kilkunastu lat zorganizowano walkę Rafała “Boro” Borowskiego z dziesięcioma oponentami. Pojedynek odbędzie się na zmodyfikowanych zasadach K-1 a przeciwnicy będą zmieniać się co minutę.

Ponadto w rozpisce wydarzenia znaleźli się m.in. Jakub “Japczan” Piotrowicz, Krzysztof “Fericze” Ferenc czy były czołowy polski pięściarz Albert “Dragon” Sosnowski.

AKTUALIZACJA:

Na drugiej konferencji prasowej ogłoszono dodatkowy pojedynek. W klatce zmierzą się była dziewczyna “Magicala”, Nikita Alokin z jego… matką Małgorzatą Zwierzyńską

Cała gala dostępna będzie wyłącznie w systemie PPV na cloutmma.tv. Dwie pierwsze walki będzie można jednak również obejrzeć za darmo na kanale CLOUT MMA w serwisie YouTube.

CLOUT MMA 2: Karta walk

Kolejność walk może ulec zmianie

Karta główna (PPV):

Marcin “El Testosteron” Najman vs. Adrian Cios – walka bonusowa
Daniel Omielańczuk vs. Denis “Bad Boy” Załęcki – boks, małe rękawice
Denis Labryga vs. Kamil Minda – K-1, małe rękawice
Tomasz Sarara vs. Dawid “Crazy” Załęcki – K-1, małe rękawice
Jakub “Japczan” Piotrowicz vs. Jakub “Holak” Krawczyk-Holak
Toni Chaplin vs. Marcel “Gawronek” Gawroński – walka semi-pro
Rafał “Boro” Borkowski vs. 10 rywali (Krystian “Świstak” Bajor, Fabian “Banerski” Baner, Gustav Carvalho, Radosław “Radar” Kalisz, Kacper Kurek, Szymon “Lord Szymas” Patyna, Alan Sanches, Mateusz Szczypior, Marcin Szwed, Denis “Tona” Zakrzewski – K-1, zmodyfikowane zasady (zmiana rywala co minutę)
Marcin “El Testosteron” Najman vs. Piotr “Lizak” Lizakowski
Konrad Karwat vs. Krzysztof “Fericze” Ferenc
Katarzyna “Laluna” Alexander vs. Agnieszka Bobek – K-1, małe rękawice

Małgorzata “Gosia Magical” Zwierzyńska vs. Nikita Alokin

Karta wstępna (Youtube):

Albert “Dragon” Sosnowski vs. Remigiusz “Remi” Gruchała – boks, małe rękawice
Mariusz “Super Mario” Sobczak vs. Błażej “Skrzypas” Skrzypek

Transmisja:

PPV

YouTube (dwie pierwsze walki)

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis