MMA PLArchiwumClout MMAClout MMA 2: Albert Sosnowski dał Remiemu Gruchale lekcję boksu! Nokaut w drugiej rundzie!

Clout MMA 2: Albert Sosnowski dał Remiemu Gruchale lekcję boksu! Nokaut w drugiej rundzie!

Za nami jedna z najciekawiej zapowiadających się walk całej gali Clout MMA 2. Najciekawiej, bowiem wszyscy byli ciekawi jak na tle ulicznego bijoka znanego z walk na gołe pięści zaprezentuje się jeden z czołowych polskich pieściarzy – Albert Sosnowski.

Clout MMA 2: Albert Sosnowski dał Remiemu Gruchale lekcję boksu

Sosnowski w swojej walce na gali Clout MMA 2 zmierzył się z młodszym o 21 lat od siebie Remim Gruchałą. Starcie to odbyło się na zasadach boksu w małych rękawicach.

CLOUT MMA 2 PPV

W klatce mocniej walkę zaczął Gruchała. Agresywny młody zawodnik z pełnym impetem ruszył na Sosnowskiego, który był zaskoczony takim otwarciem pojedynku przez Gruchałę. 23-latek napierał na Sosnowskiego, a ten próbował odpłacać się pojedynczymi ciosami. Jednak to Gruchała wyglądał na dużo świeższego zawodnika. Dopiero pod koniec rundy Albert Sosnowski wykorzystał doświadczenie i celnie trafiał w twarz Gruchały. Na sam koniec odsłony Gruchała był nawet liczony przez sędziego.

W drugiej rundzie Sosnowski zaczął celniej trafiać w twarz Gruchały. Ten zaczął mieć poważne kłopoty, a doświadczony pięściarz wykorzystywał swoje bokserskie nawyki do zadawania rywalowi bólu. Po półtorej minucie obijania Gruchała padł po raz pierwszy w tej rundzie. Po chwili Sosnowski szybko posłał go ponownie na matę, a sędzia doliczył do dziesięciu.

Albert Sosnowski wygrał przez TKO w drugiej rundzie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis