MMA PLArchiwumClout MMAClout 2: Le Banner pojawił się w Polsce! Pierwsze spotkanie twarzą w twarz z Załęckim!

Clout 2: Le Banner pojawił się w Polsce! Pierwsze spotkanie twarzą w twarz z Załęckim!

Właśnie rozpoczęła się pierwsza konferencja Clout MMA 2. Gala odbędzie się już dwudziestego ósmego października w Płocku. Na scenie Arkadiusz ”Pan” Pawłowski przywitał i zadał parę pytań legendzie, która wystąpi pod koniec tego miesiąca w Polsce. Jerome Le Banner, bo o nim mowa – nie może doczekać się walki w naszym kraju. Doszło też do pierwszego face to face.

Banner

W main evencie dojdzie do wyczekiwanej walki pomiędzy Denisem ”Bad Boyem” Załęckim, a Danielem Omielańczukiem. Denis stanie przed wielkim wyzwaniem, bowiem jego rywal ma za sobą przygodę w UFC i KSW. Walka odbędzie się w boksie w małych rękawicach. Jeżeli ”Bad Boy” sfauluje rywala wtedy formuła zmienia się na MMA.

50-latek to przede wszystkim dwukrotnym wicemistrzem K-1 World GP i dziesięciokrotnym uczestnikiem finałów K-1 WGP. Jerome jest wielokrotnym mistrzem świata organizacji ISKA czy WKN. Le Banner w swojej barwnej karierze mierzył się z takimi zawodnikami jak Peter Aerts, Mike Bernardo, Mirko Filipović, Ernesto Hoost, Sam Greco, Ray Sefo, Mark Hunt czy chociażby Francisco Filho.

Pierwsze face to face!

Jerome LeBanner jako pierwszy zawodnik pojawił się na scenie podczas pierwszej konferencji Clout MMA 2. Arkadiusz Pawłowski porozmawiał z Francuzem. Następnie na scenie pojawił się także Dawid Załęckim. Tym samym doszło do pierwszego face to face.

Całą konferencje możecie zobaczyć poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis