MMA PLNajnowszeClout MMACios uderzył Najmana podczas Clout MMA 2: Roast! Odgłos lepca było słychać w całej Polsce [WIDEO]

Cios uderzył Najmana podczas Clout MMA 2: Roast! Odgłos lepca było słychać w całej Polsce [WIDEO]

Bardzo gorąco było podczas programu CLOUT MMA 2: Roast, w którym udział wzięli m.in. Adrian Cios oraz Marcin Najman. “El Testosteron” zrobił face to face z jednym ze swoich rywali, z którymi skrzyżuje rękawice na nadchodzącej gali, ale ten uderzył Najmana potężnym lepcem. Tego nikt się nie spodziewał!

Cios uderzył Najmana podczas Clout MMA 2

Przypominamy, że gala CLOUT MMA 2 odbędzie się już w najbliższą sobotę 28 października w Orlen Arenie w Płocku. Walką wieczoru całej gali będzie starcie Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim, ale w karcie walk nie brakuje gwiazd polskich freak fightów.

Cios uderzył Najmana podczas Clout MMA 2: Roast!

Wczoraj natomiast kibice mogli oglądać program z serii Roast, będący wprowadzeniem do sobotniej gali. W studio spotkali się m.in. Piotr “Lizak” Lizakowski i Adrian Cios, którzy mają być rywalami Marcina Najmana na jednej gali.

“El Testosteron” ma skrzyżować rękawice najpierw z Lizakiem, a potem ma wyjść do Adriana Ciosa. Oczywiście jeśli będzie w stanie walczyć dalej.

Wczoraj natomiast oglądaliśmy przedsmak konfrontacji “El Testosterona” z Ciosem. Zaczęło się od tego staredownu:

Po nim Najman groził Ciosowi, aż w końcu doszło do drugiej próby face to face między nimi. Próba ta trwała jedynie kilka sekund, bowiem Najman rzucił się na Ciosa praktycznie od razu.

W studio zrobiło się duże zamieszanie, musiała interweniować też ochrona:

Będziecie oglądać galę CLOUT MMA 2, która już w sobotę odbędzie się w Orlen Arenie w Płocku?

CLOUT MMA: Cena, ile kosztuje?

CLOUT MMA 2 możecie obejrzeć za pośrednictwem platformy CLOUTMMA.TV, korzystając z naszego reflinku. Wystarczy założyć konto, wybrać pakiet, zapłacić i gotowe!

Gala CLOUT MMA 2 jest dostępna w dwóch pakietach cenowych. Pakiet BASIC za 34,99, obejmuje dostęp do transmisji live w jakości 720p. Decydując się na pakiet PREMIUM za 39,99, otrzymamy dostęp do transmisji live w 1080p (FULL HD) oraz dodatkowy stream z Roast Room.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis