MMA PLNajnowszeUFCCiekawostka: Weteran UFC i zawodnik walczący na gołe pięści został policjantem!

Ciekawostka: Weteran UFC i zawodnik walczący na gołe pięści został policjantem!

To jest ciekawostka! Jimmie Rivera (23-5) weteran największej organizacji na świecie oraz zawodnik walczący na gołe pięści potwierdził w mediach społecznościowych, że jest teraz policjantem w swoim rodzinnym stanie New Jersey. Amerykanin jest podekscytowany, że będzie częścią pozytywnych zmian w swojej okolicy.

Rivera

”El Terror” w największej organizacji na świecie stoczył jedenaście walk z czego siedem zwyciężył. 33-latek walczył z takimi zawodnikami jak Urijah Faber, Thomas Almeida, Marlon Moraes, John Dodson, Aljamain Sterling czy Petr Yan. Ostatni pojedynek w UFC odnotował w lutym 2021 roku, gdy przegrał na punkty z Pedro Munhozem.

Rivera spróbował też swoich sił w walkach na gołe pięści. Swój start w BKFC odnotował w czerwcu poprzedniego roku, gdy zremisował z Howardem Davisem.

Weteran UFC został policjantem!

Jimmie Rivera (23-5) w rozmowie z MMA Fighting zdradził, że będzie toczył kolejne walki na gołe pięści, a najbliższe starcie jest planowane na marzec.

Weteran UFC ukończył 27 tygodni szkolenia w zakresie egzekwowania prawa w Akademii Policyjnej Passaic County. O wszystkim poinformował w mediach społecznościowych.

To była bardzo trudna i wymagająca podróż, pracując 6 dni w tygodniu ucząc, szkoląc i chodząc do akademii policyjnej. Niedziela, jedyny dzień posiadania czasu dla rodziny. Ale kurz opadł i oficjalnie jestem policjantem. Ktoś powiedział, że chcesz dokonać zmiany, musisz być tą zmianą. Nie mogę się doczekać, aby wyjść tam i być tą zmianą! (…) Gratulujemy i witamy w naszej niebieskiej rodzinie Oficerze Rivera, niech Twoja kariera w służbie prawa będzie bezpieczna i wypełniona sukcesami

Zobacz także:

Znów padł temat byłego mistrza świata! Ferrari: Mówię po zwycięstwie do Adamka… Widzieliście?

Wczoraj odbył się kolejny program przed ciekawie zapowiadającą się galą FAME MMA 17, która już trzeciego lutego odbędzie się w Krakowie. Doszło wtedy do konfrontacji słownej pomiędzy Maksymilianem ”Wiewiórem” Wiewiórką i Alanem Kwiecińskim czy chociażby Amadeuszem Roślikiem oraz Kamilem Łaszczykiem. Druga wspomniana walka będzie main eventem nadchodzącego wydarzenia. Podczas ich dyskusji nie zabrakło tematu… Tomasza Adamka.

Co teraz? Zawodnik KSW zawalczy o pas mistrzowski w organizacji Cage Warriors!

Mówiło się o walce w Ares FC, a teraz o starciu o mistrzowski pas w organizacji Cage Warriors! Co w tej sytuacji z KSW? Takie pytania mogą zadawać fani, którzy obserwują sytuację z Yannem Liasse (9-1), który ma już za sobą trzy zwycięstwa w największej polskiej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis