Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLHighleagueMichał Cichy podsumował porażkę z Szalonym Reporterem na High League 6: Przegrałem zasłużenie

Michał Cichy podsumował porażkę z Szalonym Reporterem na High League 6: Przegrałem zasłużenie

Dziennikarz i reporter m.in. portalu MMA.PL Michał Cichy podsumował porażkę z Szalonym Reporterem, którą poniósł w miniony weekend na gali High League 6 w katowickim Spodku.

Michał Cichy podsumował porażkę z Szalonym Reporterem

“Cichy Zadymiarz” przegrał tamtą walkę przez jednogłośną decyzję sędziów, zaskakując nieco publiczność swoją dyspozycją dnia.

Michał Cichy podsumował porażkę z Szalonym Reporterem na High League 6

Teraz w sieci pojawił się vlog Cichego, w którym podsumował on porażkę z Szalonym Reporterem. Michał Cichy postawił w wątpliwość swoją dalszą przyszłość jako freak fightera:

“Cóż mogę powiedzieć? Głowa nie zagrała. Nie ma co szukać wymówek. Przegrałem zasłużenie, był lepszy. Dziękuję wszystkim za wsparcie, za setki wiadomości, które do mnie wysyłacie. Złych oczywiście też jest dużo, ale mam je gdzieś. Muszę sobie trochę przemyśleć czy ten sport w ogóle jest dla mnie. Trenować będę dalej. Zobaczymy. Teraz mam ważniejsze sprawy na głowie – oczywiśćie narodziny mojej córeczki. Zobaczymy też co tam z ręką. Znowu coś z nią mam. Noga też boli, ale ogólnie jest dobrze. Nie ma co narzekać.”

Cały vlog Michała Cichego z walki z Szalonym Reporterem na High League 6 do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Norman Parke zgłasza gotowość do starcia z Don Diego! Dobry pomysł?

Norman Parke chce znów zawalczyć na gali freak fight w Polsce. Tym razem na swój cel obrał sobie znanego kickboxera – Mateusza “Don Diego” Kubiszyna.

Mirosław Okniński mocno o Labrydze: Sztucznie pompowany balon! Widzieliście?

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych w mocnym stylu wypowiedział się o Denisie Labrydze, który ma za sobą udany i efektowny debiut w mieszanych sztukach walki. Uznany trener jest przekonany, że jego syn pokonałby Labrygę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis