MMA PLNajnowszeMichał CichyDziennikarz MMA.PL wraca do klatki! Michał Cichy stoczy następną walkę

Dziennikarz MMA.PL wraca do klatki! Michał Cichy stoczy następną walkę

We wtorek odbyła się konferencja prasowa przed galą PRIME SHOW MMA 7, która już trzynastego stycznia odbędzie się w Koszalinie. Do klatki wraca nasz dziennikarz Michał Cichy. Wczoraj poznaliśmy przeciwnika dziennikarza portalu MMA.PL – był też pierwszy face to face.

Cichy

W main evencie zobaczymy rewanżowy pojedynek prezesa Fight Exclusive Night – Pawła Jóźwiaka z Jackiem Murańskim. ”Muran” w ostatniej walce odnotował pierwsze upragnione zwycięstwo w klatce, a teraz liczy na udany rewanż. Nie będzie to łatwe biorąc pod uwagę jak wyglądał ich pierwszy pojedynek. Jóźwiak już w pierwszej rundzie był bliski znokautowania rywala. ”Muran” pokazał charakter, wytrwał do końca, ale przegrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

W tak zwanym co-main evencie zobaczymy walkę Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego z Adamem Soroko oraz zestawienie Pawła ”Trybsona” Trybały z Erko Junem.

Michał Cichy wraca do klatki!

Michał Cichy już trzynastego stycznia w Koszalinie podczas PRIME SHOW MMA 7 odnotuje swój trzeci pojedynek. Dziennikarz MMA.PL skrzyżuje rękawice z debiutującym Markiem Jówko.

Początkowo mogło się wydawać, że Jówko zmierzy się z Arturem Przybyszem. Nic z tego!

Cichy na swoim koncie ma dwie walki w freak fightach. Do debiutu doszło w październiku 2022 roku na gali PRIME SHOW MMA 3. 33-latek po całym dystansie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Adriana Ciosa.

W drugim pojedynku Cichy wystąpił na gali High League 6, gdzie musiał uznać wyższość Tomasz ”Szalonego Reportera” Matysiaka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis