MMA PLNajnowszeKSWChwyta za serce! Sebastian Przybysz spotkał się z małą fanką po walce na KSW 82: Nie jest ważna walka, chodźmy do niej!

Chwyta za serce! Sebastian Przybysz spotkał się z małą fanką po walce na KSW 82: Nie jest ważna walka, chodźmy do niej!

W sieci pojawiło się wideo, które chwyta za serce! Były mistrz KSW i jeden z najlepszych zawodników kategorii koguciej w Polsce Sebastian Przybysz spotkał się z małą fanką po swojej walce na ostatniej gali. Dziewczynka o imieniu Vanessa podarowała zawodnikowi prezent!

Sebastian Przybysz spotkał się z małą fanką po walce na KSW 82

Przybysz wystąpił w co-main evencie gali KSW 82. Gala, która rozgrywała się w Studiu ATM co prawda nie była otwarta dla publiczności, ale na miejscu pojawili się zaproszeni goście.

Jednym z widzów była fanka “Sebicia” o imieniu Vanessa.

Sebastian Przybysz spotkał się z małą fanką po walce na KSW 82

Przypominamy, że gala KSW 82 odbyła się 13 maja. Sebastian Przybysz w co-main evencie pokonał przed czasem mocnego rywala – Filipa Macka.

W jego poczynaniach pomagała mu jedna z jego fanek – małoletnia Vanessa, która od dawna kibicuje “Sebiciowi”.

Poniżej Natomiast możecie zobaczyć wideo, w którym były mistrz KSW spotkał się z dziewczynką bezpośrednio po walce. Uchwycony moment naprawdę chwyta za serce, co też zaznaczył sam mistrz KSW:

“To był najlepszy moment tamtego wieczoru. Złapała mnie za serduszko.” – skomentował Sebastian Przybysz.

Sebastian Przybysz aktualnie jest na dobrej drodze do miana pretendenta do tytułu mistrza KSW, który aktualnie dzierży Jakub Wikłacz.

Kto wie, czy w najbliższym czasie nie czeka nas walka Wikłacz vs Przybysz 4, ale najpierw trzeba poczekać na wynik walki Wikłacza na czerwcowej gali XTB KSW Colosseum 2, gdzie zmierzy się z Werllesonem Martinsem.

Zobacz także:

Były mistrz KSW wagi ciężkiej znokautowany już w 1. rundzie w Kazachstanie! [WIDEO] Widzieliście?

Fernando Rodrigues (13-8) ma za sobą kolejny pojedynek poza granicami ojczyzny. Były mistrz KSW nie będzie go dobrze wspominał. ”Santo Forte” już w pierwszej odsłonie został znokautowany z rąk Khadisa Ibragimova (13-4).

ACA 157: Straszliwy nokaut w wadze ciężkiej na gali w Kazaniu! [WIDEO] Co wy na to?

W piątek w Rosji, a dokładnie w Kazaniu odbyła się gala ACA 157. Na gali nie brakowało efektownych skończeń. Bardzo efektownym zwycięstwem może pochwalić się Denis Smoldarev (18-10), który już w pierwszej rundzie ciężko znokautował przeciwnika.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis