Chuck Liddell: Walka McGregor vs. Cerrone powinna być walką wieczoru

Foto: MMA Junkie
Foto: MMA Junkie

Co prawda, Donald Cerrone (35-11, 1 N/C) ostatnio rozwiewał nadzieje fanów na jego walkę z Conorem McGregorem (21-4) sugerując, że ten nie zgodzi się na inny występ, niż w walce wieczoru. Jednakże innego zdania jest legenda UFC i członek Galerii Sław największej organizacji MMA na świecie – Chuck Liddell. Twierdzi on, że do tej walki dojdzie!

„Iceman” porozmawiał z portalem TMZ Sports, gdzie stwierdził, że walka McGregor vs. Cerrone bez wątpienia powinna być main eventem gali UFC:

„To walka wieczoru, bez względu na wszystko. Dalej, Conor McGregor i Donald Cerrone, pierdolcie to

To dwóch moich ulubionych zawodników. Uwielbiam oglądać ich walki. Niezależnie od tego czy lubisz tych gości czy nie, oni gwarantują świetne walki.”

Odnośnie samego McGregora, który rzekomo zwleka z przyjęciem walki z „Kowbojem”, to Liddell ma swój pogląd na strategię działania Irlandczyka:

„Myślę, że będzie walczył. To wojownik, powinien walczyć. To będzie świetna walka, obaj są świetni w stójce, to będzie zabawne. Odnośnie McGregora, to uważam, że zwleka z podpisaniem tej walki, bo chce upewnić się, że dostanie odpowiednią gażę. Uważam, że to gra w stylu: Nie wycofuję się z tej walki, ale musisz mi dobrze zpłacić.

Mam nadzieję, że UFC doprowadzi do tej walki.”