MMA PLNajnowszeKhamzat ChimaevChimaev chce walczyć z Pereirą: To mój pas! Kończę go w pierwszej rundzie, łatwa kasa!

Chimaev chce walczyć z Pereirą: To mój pas! Kończę go w pierwszej rundzie, łatwa kasa!

Pewności siebie nie można mu odmówić! Khamzat Chimaev (12-0) postanowił zareagować po gali UFC 281, gdzie poznaliśmy nowego mistrza w wadze średniej. Alex Pereira (7-1) zaszokował świat! Brazylijczyk w piątej odsłonie zastopował faworyzowanego Israela Adesanyę (23-2). ”Borz” zapewnia, że jest gotowy na walkę o tytuł i szybko poradziłby sobie z uznanym kick-boxerem.

Chimaev

Niewykluczone, że w tym przypadku dojdzie do natychmiastowego rewanżu. Nigeryjczyk zapewnia, że wojna się nie skończyła! Ponadto Israel był zły na przerwanie sędziego.

Nic mi nie było. Pierwszym, co powiedziałem Eugene’owi i sędziemu, było to, że nic mi nie było. Byłem cały czas przytomny. Zdarza się. Nie mam problemu z przerwaniem, bo ufam swoim trenerom. Nic mi jednak nie było. Widziałem, jak to wszystko się działo. Może oczy na moment mi się wywróciły, ale byłem przytomny. Moje ego chciałoby, żeby przynajmniej pozwolono mi skończyć na tarczy. Nie sądzę jednak, żebym tam odpłynął, bo byłem cały czas w grze. Widziałem o wiele gorsze przerwania.

Tak to wyglądało:

Khamzat Chimaev chce walki o pas wagi średniej!

Khamzat Chimaev (12-0) postanowił zareagować po gali UFC 281. ”Borz” chciałby zawalczyć o pas wagi średniej. Chimaev zapewnia, że byłaby, to łatwa kasa! 

To mój pas. Pozwólcie mi walczyć. Pozwólcie mi walczyć z tym gościem.  Kończę go w pierwszej rundzie. Łatwa kasa. Jesteś gotowy na walkę w Brazylii, Aleksie?  Jazda mistrzu!

Chimaev ostatecznie wystąpił w co-main evencie sobotniej gali UFC 279 w Las Vegas. ”Borz” miał do wyjaśnienia mocną spinę z Kevinem Hollandem (23-8). Khamzat ponownie pokazał się z kapitalnej strony. Khamzat błyskawicznie szukał sprowadzenia. Amerykanin się mocno bronił, ale ostatecznie wylądował na plecach. Khamzat dość szybko znalazł miejsce na duszenie.

Zobacz także:

PRIME 4: Awantura podczas programu! Sportowy Świr: Ze Śląska jestem! [WIDEO] Widzieliście?

Wczoraj odbył się program ”Zadyma” przed galą PRIME SHOW MMA 4, gdzie nie brakowało tak zwanych dymów. Czwarta edycja freakowej gali odbędzie się dwudziestego szóstego listopada w Szczecinie. Rafał Gawron ponownie starł się z Piotrem Kałuskim – doszło do rękoczynów.

Kłopoty Fight Exclusive Night przed galą w Szczecinie. Z FEN 43 wypada Kuberski, wypada Janusz… Co teraz?

Niestety, kłopoty Fight Exclusive Night przed najbliższą galą w Szczecinie. Z rozpiski wydarzenia wypadają dwa bardzo ważne nazwiska – Piotr Kuberski i Wojciech Janusz, którzy mieli wystąpić na gali FEN 43.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis