MMA PLNajnowszeUFCCharles Oliveira vs. Jim Miller 2 w rozpisce UFC on FOX 31 w Milwaukee

Charles Oliveira vs. Jim Miller 2 w rozpisce UFC on FOX 31 w Milwaukee

Świetnie zapowiadający się rewanż w kategorii lekkiej między Charlesem Oliveirą (24-8) a Jimem Millerem (29-12) został dodany do rozpiski gali UFC on FOX 31, która 15 grudnia odbędzie się w Milwaukee. Starcie to zostało już oficjalnie potwierdzone.

oliveira miller ufc milwaukee

Pojedynek ten będzie rewanżem za walkę, którą obaj zawodnicy stoczyli w grudniu 2010 roku. Wówczas Amerykanin poddał młodziutkiego Brazylijczyka balachą na kolano w pierwszej rundzie. Starcie tamto trwało niecałe dwie minuty.

Teraz Oliveira jest 8 lat starszy, ma 29 lat i serię trzech zwycięstw w ostatnich czterech pojedynkach. “do Bronx” w tym roku walczył już dwukrotnie i obie walki zakończył zwycięsko. Oliviera pokonał w nich Claya Guidę i Christosa Giagosa.

Miller z kolei we wrześniu tego roku, dzięki zwycięstwu w pierwszej rundzie nad Alexem Whitem przerwał serię czterech porażek z rzędu. Doświadczony Amerykanin przed wspomnianym starciem z Whitem przegrywał z: Danem Hookerem, Francisco Trinaldo, Anthonym Pettisem i Dustinem Poirierem.

Przypominamy, że walką wieczoru gali UFC on FOX 31 będzie inny pojedynek w kategorii lekkiej – Kevin Lee vs. Al Iaquinta 2.