MMA PLUFCCharles Oliveira ma propozycję dla Tony’ego Fergusona, który przegrał cztery walki z rzędu

Charles Oliveira ma propozycję dla Tony’ego Fergusona, który przegrał cztery walki z rzędu

Były mistrz wagi lekkiej UFC i najbliższy pewny pretendent do tego tytułu – Charles Oliveira ma ważną propozycję dla Tony’ego Fergusona, z którym razem wstąpili na minionej gali UFC 274 w Phoenix.

Oliviera ma propozycję dla Tony'ego Fergusona

Oliveira w walce wieczoru gali poddał w pierwszej rundzie Justina Gaethje, ale pasa mistrzowskiego wagi lekkiej nie obronił. Ten został mu odebrany dzień przed galą, kiedy to Brazylijczyk nie był w stanie wypełnić limitu wagi lekkiej, ostatecznie przekraczając go o 0,5 funta.

Ferguson natomiast został znokautowany przez Michaela Chandlera w drugiej rundzie i przegrał już czwartą walkę w UFC z rzędu.

Charles Oliveira ma propozycję dla Tony’ego Fergusona

Widząc ostatnie poczynania Fergusona, Oliveira ma do niego propozycję. Propozycję… wspólnych treningów, którą opublikował w mediach społecznościowych:

“Jesteśmy ważnymi postaciami, wzloty i upadki to część naszych podróży w tym sporcie Bardzo Cię podziwiam Tony. Jesteś historią, którą tworzyłeś w oktagonie. Głowa do góry “El Cucuy”! Jeśli chcesz, to możemy razem potrenować w ChuteBoxe’s w Sao Paulo do Twojej następnej walki. Jesteś moim bratem!” – napisał Brazylijczyk:

Jak myślicie czy wspólne treningi z Charlesem Olivierą pozwoliłyby Tony’emu Fergusonowi wrócić na zwycięską ścieżkę w UFC?

Zobacz także:

Jacek Murański prezentuje umiejętności i zapowiada rewanż z Tańculą! [WIDEO] Widzieliście?

Nie będzie tylko frontów na kolano i czekania na akcje rywala! Jacek Murański na kanale MMA-bądź na bieżąco zaprezentował obecną formę i zapowiedział duży rewanż z Arkadiuszem Tańculą. Trzeba przyznać, że jak na 53-lata widać tu duży charakter i zacięcie.

Dzisiaj II Konferencja przed FAME 14! Widzów będzie więcej niż na niejednej gali! Pod wrażeniem?

To już dzisiaj! W poniedziałek 9 kwietnia odbędzie się II Konferencja przed sobotnią galą FAME 14. Wydarzenie to odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie i obejrzy je duża liczba widzów!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis