MMA PLNajnowszeKSWByły zawodnik KSW wraca w świetnym stylu! Musaev już w 1. rundzie zdemolował rywala! [WIDEO]

Shamil Musaev (16-0-1) były zawodnik KSW wraca do klatki w świetnym stylu po prawie 2-letniej przerwie. “The Silent Assassin” wystąpił w piątek na gali RCC 16 w Tyumen, gdzie zmierzył się z byłym zawodnikiem UFC i PFL – Alexeyem Kunchenko (21-5). Musaev już w pierwszej odsłonie znalazł sposób na pokonanie oponenta.

Musaev

Do debiutu Shamila w KSW doszło w kwietniu 2019 roku, gdy szybko przed czasem pokonał Huberta Szymajdę. Było też zwycięstwo z Grzegorzem Szulakowskim oraz Urosem Jurisiciem. Ostatni pojedynek Musaeva miał miejsce na KSW 64, gdy po całym dystansie zremisował z Michałem Pietrzakiem. Ze względu na sytuację polityczną – Musaev musiał pożegnać się z największą organizacją w naszym kraju.

Na gali RCC 16 wystąpił również weteran UFC – Gleison Tibau (36-19). Brazylijczyk nie miał za wiele do powiedzenia w starciu z Borisem Medvedevem (17-2). Rosjanin już w pierwszej odsłonie zdemolował rywala.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Musaev wraca w świetnym stylu!

Shamil Musaev (16-0-1) nie pierwszy raz udowadnia swój naprawdę duży potencjał. Po tym pojedynku czas na wejście do UFC, lub walka o dostanie się poprzez Contender Series? Nie możemy tego wykluczyć.

Były zawodnik KSW w świetnym stylu wrócił po prawie dwuletniej przerwie. Musaev już w pierwszej odsłonie znalazł sposób, aby zastopować byłego mistrza M-1 Global. Alexey Kunchenko (21-5) mocno odczuł obrotówkę na korpus. Shamil ruszył przy siatce z serią ciosów i kolan. Sędzia w pewnym momencie wkroczył i przerwał walkę.