MMA PLBoksByły rywal Jana Błachowicza chce walki z youtuberem: Boksowałeś z zapaśnikami i staruchami

Były rywal Jana Błachowicza chce walki z youtuberem: Boksowałeś z zapaśnikami i staruchami

Kolejka do Jake’a Paula jest coraz dłuższa. Teraz to były rywal Jana Błachowicza chce walki z popularnym amerykańskim youtuberem, który w bokserskim ringu odprawia kolejnych zawodników mieszanych sztuk walki.

Były rywal Jana Błachowicza chce walki z youtuberem

Jake Paul bowiem ma na swoim koncie wygrane z Tyronem Woodleyem, Benem Askrenem czy Andersonem Silvą. Mimo, że udowodnił już on swoją sportową wartość, to zawodnicy MMA z podrażnioną ambicją nadal rzucają mu wyzwania.

Najnowszym potencjalnym rywalem Paula jest… Thiago Santos.

Były rywal Jana Błachowicza chce walki z youtuberem: Boksowałeś z zapaśnikami i staruchami

Santos to były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi półciężkiej UFC. Swoją walkę mistrzowską jednak przegrał, a tytułu z bioder Jona Jonesa nie udało mu się odebrać.

Brazylijczyk w przeszłości walczył także z Janem Błachowiczem. 38-latek znokautował Polaka w trzeciej rundzie w lutym 2019 roku.

Obecnie Santos jest zawodnikiem organizacji PFL (z UFC został zwolniony po tym, jak w ostatnich sześciu walkach przegrał aż pięciokrotnie), ale swój celownik obrał na amerykańskiego youtubera:

“Hej Jake Paul. Dobrze się bawiłeś, kiedy boksowałeś z zapaśnikami i staruchami. Co ty na to, żeby zmierzyć się z prawdziwym przeciwnikiem? Ja jestem twoim Huckelberrym” – napisał na Twitterze.

Zobacz także:

Wściekły Denis Załęcki przerywa wywiad ”Don Diego”: Chcesz się bić?

Gorąco było również za kulisami pierwszej konferencji High League 5. Denis Załęcki postanowił przerwać wywiad Mateusza Kubiszyna. Padły mocne słowa. Niewykluczone, że w przyszłości ”Bad Boy” ponownie zmierzy się z ”Don Diego”.

Było uściśnięcie dłoni, a za chwilę wielkie dymy! Ochrona ledwo zatrzymała rozpędzonego ”Murana”! Widzieliście?

Podczas trzeciego panelu pierwszej konferencji High League 5 nie brakowało tak zwanych dymów. Nie mogło być inaczej, gdy przy stole doszło do konfrontacji słownej pomiędzy Mateuszem Murańskim, a Pawłem Bombą. W pewnym momencie ”Muran” był wściekły i z całą siłą ruszył na przeciwnika. Ochrona musiała szybko reagować.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis