MMA PLNajnowszeUFCByły rywal Gamrota zastąpi Dana Hookera w co-main evencie gali UFC Austin

Były rywal Gamrota zastąpi Dana Hookera w co-main evencie gali UFC Austin

Teraz już wszystko jasne! Wiemy już kto zastąpi Dana Hookera w main evencie gali UFC Austin, która odbędzie się już 2 grudnia. Będzie to były rywal Mateusza Gamrota!

Były rywal Gamrota zastąpi Dana Hookera

O zmianie w rozpisce nadchodzącego wydarzenia poinformował już szef największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie – Dana White.

Przypominamy, że pierwotnym co-main eventem tego wydarzenia było starcie Dan Hooker vs Bobby Green. Nowozelandczyk jednak wypadł z tego starcia z powodu kontuzji. UFC stanęło jednak na wysokości zadania i znalazło stosowne zastępstwo.

Były rywal Gamrota zastąpi Dana Hookera w co-main evencie gali UFC Austin

Nowym przeciwnikiem Greena został były rywal Mateusza Gamrota – Jalin Turner. Starcie to odbędzie się na dystansie trzech rund. Dla Bobby’ego Greena to zmiana długości walki, bo pierwotne starcie z Hookerem zakontraktowane było na pięć rund i mogło wyłonić kandydata do walki o miano pretendenta do tytułu mistrzowskiego wagi lekkiej UFC.

Dla Bobby’ego Greena starcie z Turnerem będzie okazją do przedłużenia swojej serii zwycięstw. Amerykanin ostatnio pokonywał Tonyego Fergusona i Granta Dawsona.

Jalin Turner natomiast po pięciu zwycięstwach z rzędu, przegrał dwa kolejne starcia. Jego pogromcami okazali się wspomniany wcześniej Mateusz Gamrot oraz Dan Hooker, którego teraz zastępuje.

Przypominamy, że walką wieczoru całej gali UFC Austin jest starcie w wadze lekkiej Beneil Dariush vs Arman Tsarukyan.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis