MMA PLNajnowszeUFCByły mistrz wagi półciężkiej UFC aresztowany! Miał pobić swojego… brata!

Były mistrz wagi półciężkiej UFC aresztowany! Miał pobić swojego… brata!

Wypłynęły bardzo niepokojące informacje dotyczące Jamahala Hilla. Były mistrz wagi półciężkiej UFC został aresztowany! Według informacji opublikowanych w amerykańskich serwisach, miał pobić… swojego brata!

Były mistrz wagi półciężkiej UFC aresztowany

Portal MMAjunkie.com dotarł do raportu policyjnego z zatrzymania byłego mistrza dywizji do 93 kilogramów. Dokument został sporządzony przez Departament Policji w Kentwood w stanie Michigan.

Były mistrz wagi półciężkiej UFC aresztowany! Miał pobić swojego… brata!

Jak dowiadujemy się z wspominanego raportu, Jamahal Hill wdał się w spór ze swoim rodzonym bratem. Powodem sprzeczki był brak zapłaty 300 dolarów szwagierce Jamahala Hilla za posprzątanie jego mieszkania.

Później spór zrobił się bardziej osobisty, bowiem brat Jamahala Hilla zarzucił byłemu mistrzowi UFC, że ten nie interesuje się własną córką, o czym miał świadczyć brak wysłania jej życzeń z okazji Święta Dziękczynienia. Jamahal Hill usłyszał też od brata, że nie ma szacunku do kobiet.

W efekcie Jamahal Hill go uderzył, co doprowadziło do jego upadku na ziemię.

Na początku brat Hilla nie chciał kontaktować się w tej sprawie z policją, bowiem nie chciał psuć bratu kariery zawodnika mieszanych sztuk walki.

Sprawa jednak wypłynęła, kiedy o sprzeczce i bójce poinformował organ ścigania anonimowy świadek zdarzenia. Wówczas brat Jamahala Hilla o wszystkim policji powiedział.

W tej chwili trwa postępowanie administracyjne w sprawie byłego mistrza UFC, który ma postawiony zarzut pobicia. Nie wiadomo na jakich karach się ta sprawa zakończy.

Na ten moment wiadomo tylko tyle, że sąd zajmie się sprawą Jamahala Hilla dopiero 22 stycznia 2024 roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis