MMA PLNajnowszeUFCByły mistrz wagi ciężkiej UFC i pogromca Pudziana: W moim prime zniszczyłbym Ngannou

Były mistrz wagi ciężkiej UFC i pogromca Pudziana: W moim prime zniszczyłbym Ngannou

Były mistrz wagi ciężkiej UFC, a także były pogromca Pudziana – Tim Sylvia wypowiedział się na temat zawodnika, który aktualnie sieje największy postrach w wadze ciężkiej.

Były mistrz wagi ciężkiej UFC i pogromca Pudziana

Mowa o Francisie Ngannou. Także już byłym mistrzu wagi ciężkiej UFC, a obecnie zawodnika organizacji PFL. Ngannou zwany “Predatorem” jest aktualnie uznawany za najmocniej bijącego zawodnika na planecie.

Jednak nie wszyscy obawiają się siły ciosu Kameruńczyka. Jednym z nich jest były rywal Pudziana – Tim Sylvia.

Przypominamy, że do starcia Amerykanina z Polakiem doszło dawno, bo w maju 2010 roku i zakończyła się ona tak:

Były mistrz wagi ciężkiej UFC i pogromca Pudziana: W moim prime zniszczyłbym Ngannou

Teraz Tim Sylvia wypowiedział się na temat Francisa Ngannou i co ciekawe, twardo twierdzi, że w swoim prime zniszczyłby Kameruńczyka:

“Nie sądzę, by Francis Ngannou był tak dobry. Jest potworem o ciężkich rękach, ale jego ciosy wychodzą z bioder, macha nimi jak dzikus. On trafia i idziesz spać, ale techniczny wojownik jak Jon Jones czy Stipe Miocic pokonaliby go ponownie.

Widziałeś co zrobił z Gane? Nie stanął z nim do walki. Obalał go. To była brzydka walka. Dużo mówi się o tej wygranej, ale on tam bronił się przed Gane. Ja w swoim prime zniszczyłbym go.

Gdybyśmy walczyli teraz, a ja mógłbym cofnąć czas do swojego najlepszego okresu w karierze, to niszczę go. Jest zbyt dziki, a ja jestem dla niego za bardzo technicznym rywalem.”

Zobacz także:

Mistrz KSW opowiedział o smutnym dla siebie dzieciństwie: Nikt o mnie nie dbał. Słyszałem, że jestem bezużytecznym gnojem! Widzieliście?

Mistrz wagi ciężkiej Federacji KSW Phil De Fries opowiedział o bardzo smutnym dla siebie etapie życia, jakim było dzieciństwo. W tymże okresie Anglik zmagał się z utratą matki, a otoczenie nie pomagało mu w trudnych chwilach.

Michał Kita w mocnych słowach apeluje do KSW w sprawie Szpilki i Wrzoska: Zdejmijcie z nich ten “parasol ochronny”! Co wy na to?

Żywa legenda wagi ciężkiej w Polsce – Michał “Masakra” Kita opublikował na Instagramie oświadczenie, gdzie w mocnych słowach apeluje do Federacji KSW w sprawie Artura Szpilki i Arkadiusza Wrzoska. Kita uważa, że polski gigant mieszanych sztuk walki stosuje w przypadku tej dwójki “parasol ochronny”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis