MMA PLUFCByły mistrz UFC ma COVID-19! Jego głośna walka została odwołana!

Były mistrz UFC ma COVID-19! Jego głośna walka została odwołana!

Foto: Facebook/ Chris Weidman

Były mistrz UFC ma COVID-19! Miał wystąpić w głośnej walce, która miała odbyć się 13 lutego na gali UFC 258. Według najnowszych informacji starcie to zostało odwołane!

O całej sytuacji doniósł dziennikarz ESPN Ariel Helawni, który przedstawił szczegóły dotyczące tego pojedynku.

Były mistrz UFC ma COVID-19!

Zawodnikiem, u którego zdiagnozowano COVID-19 jest były mistrz wagi średniej i dwukrotny pogromca Andersona Silvy – Chris Weidman. Amerykanin na gali UFC 258 miał zmierzyć się z Uriahem Hallem, a starcie to miało być jednym z najważniejszych starć tego wieczora.

Organizacja UFC odwołała zatem ten pojedynek i planuje go przenieść na inny termin. Według ESPN, starcie Weidman vs Hall odbędzie się 24 kwietnia na gali UFC 261 w Singapurze.

UFC jeszcze nie odniosło się oficjalnie do tych rewelacji.

Chris Weidman i Uriah Hall walczyli ze sobą we wrześniu 2010 roku na gali Ring of Combat. Tam lepszy okazał się Weidman, który pokonał rywala przez TKO w pierwszej rundzie, zgarniając pas mistrzowski wagi średniej ROC.

Zobacz także:

Krzysztof Stanowski i Marcin Najman zakopali topór wojenny. Wszystko dla WOŚP!

Znany dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski i były pięściarz Marcin Najman zakopali topór wojenny. Dwie postacie, dzięki którym w internecie powstało mnóstwo memów i którzy kreowali się na wrogów medialnych ostatecznie… się pogodzili!

Szef KSW o wielkiej awanturze na gali! Tłumaczy co tam się stało! [WIDEO]

Martin Lewandowski jeden z właścicieli KSW skomentował awanturę, do której doszło na sobotniej 58-edycji. Jakie będą kary? Sami zobaczcie!

Wiemy gdzie i z kim stoczy następną walkę Jędrzejczyk! Jak typujecie?

Jest świetna wiadomość. Joanna Jędrzejczyk następny pojedynek stoczy pod koniec kwietnia. Nie będzie to jednak walka o mistrzowski tytuł.