MMA PLJoanna JędrzejczykWiemy gdzie i z kim stoczy następną walkę Joanna Jędrzejczyk! Nie będzie to walka o pas!

Wiemy gdzie i z kim stoczy następną walkę Joanna Jędrzejczyk! Nie będzie to walka o pas!

Foto: Esther Lin, MMA Fighting

Joanna Jędrzejczyk (16-4) już w kwietniu ma wrócić do klatki UFC. Co ciekawe nie będzie to walka o pas kategorii słomkowej. Polka w tym starciu będzie miała szansę pomścić rodaczkę Karolinę Kowalkiewicz (12-6).

Ostatni pojedynek Asi jest numerem jeden –  jeśli mowa o najlepszych walkach UFC w 2020 roku. Polka w marcu stanęła przed szansą odzyskania tytułu w wadze słomkowej. Wojowniczka z Olsztyna po 5-rundach niejednogłośną decyzją sędziów przegrała z równie twardą i nieustępliwą – Weili Zhang (21-1).

Inwazja Chinek!

Bruno Massami poinformował, że dwudziestego czwartego kwietnia swój następny pojedynek stoczy Joanna Jędrzejczyk (16-4). Reprezentantka American Top Team w Singapurze zmierzy się z Xiaonan Yan (13-1). Będzie to najprawdopodobniej walka wieczoru UFC 261.

Ponadto w wadze średniej ma dojść do zestawienia Chrisa Weidmana (15-5) z Uriahem Hallem (16-9). Obaj mieli się zmierzyć na UFC 258, lecz Amerykanin musiał wycofać się z powodu dodatniego wyniku testu na koronawirusa.

Jędrzejczyk w tym pojedynku będzie miała okazję pomścić Karolinę Kowalkiewicz (12-6), która przegrała z świetnie dysponowaną Chinką. Yan w UFC odnotowała już sześć zwycięstw. Kolejna potencjalna wygrana zapewni jej walkę o tytuł mistrzowski. Xiaonan w ostatnim starciu niejednogłośną decyzją sędziów pokonała Claudie Gadelhe.

Zobacz także:

Cezary Pazura w MMA? Aktor zabrał głos!

Coraz częściej wspomina się o wielkich polskich gwiazdach kina w kontekście mieszanych sztuk walki. Co ciekawe o taki debiut został zapytany Cezary Pazura.

Mocny weekend w Artnoxie! Jak typujecie?

To będzie mocny weekend w Artnox Fight Sport. Szykują się emocje w MMA i boksie