MMA PLJan BłachowiczByły mistrz UFC krytykuje Adesanyę, chwali Błachowicza: Nie można z nim pogrywać!

Były mistrz UFC krytykuje Adesanyę, chwali Błachowicza: Nie można z nim pogrywać!

Tyron Woodley (19-6-1) skomentował nadchodzącą walkę o pas w kategorii półciężkiej, do której dojdzie szóstego marca. Polak podczas UFC 259 stanie do pierwszej obrony tytułu. Jan Błachowicz (27-8) zmierzy się z niepokonanym Israelem Adesanyą (20-0).

Były mistrz kategorii półśredniej ostatniego czasu nie będzie dobrze wspominał. 38-latek w ostatni trzech pojedynkach został kompletnie zdominowany. Tyron w poprzednim roku zmierzył się z Gilbertem Burnsem oraz Colby Covingtonem. Nie było momentu, w którym 38-latek mógł zagrozić przeciwnikowi. Wielu kibiców i ekspertów deklaruje, że Woodley jest już cieniem swojej najlepszej wersji.

Szansę na odbudowę Amerykanin dostanie dwudziestego siódmego marca. Woodley podczas UFC 260 zmierzy się z Vicente Luque (19-7-1).

Tyron Woodley chwali Błachowicza: Dysponuje zaj**istą siłą!

Tyron Woodley (19-6-1) w rozmowie z MMA Junkie skomentował nadchodzącą walkę o pas wagi półciężkiej. Amerykanin w pochlebnych słowach wypowiadał się o naszym mistrzu Janie Błachowiczu (27-8).

Jan to nie jest zawodnik, z którym możesz sobie pogrywać. Ten koleś dysponuje zaj*bistą siłą. Ludzie za bardzo patrzą na jego przeszłość, gadając o tym, że on nie jest faworytem.

Co ciekawe Woodley skrytykował niepokonanego Nigeryjczyka, który jeszcze nie tak dawno nawoływał do starcia z Jonem Jonesem (26-1).

Mówisz, że jesteś najlepszy i idziesz wagę wyżej walczyć z Janem, a nie idziesz jak był tam Jon? To nie ma sensu. Niech Israel sobie robi co chce, ale niech też przestanie wygadywać bzdur o Jonie.

Israel Adesanya (20-0) prawowity tytuł w kategorii średniej obronił dwukrotnie. Nigeryjczyk po 5-rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał Yoela Romero. Wielu kibiców spodziewało się wielkiego widowiska, a zakończyło się 25-minutową nudą. Ta walka nie będzie wspominana latami.. Pełna dominacja była w ostatniej walce Adesanyi, który w drugiej odsłonie skradł zero Paulo Costy (13-1). Israel od początku korzystał ze swojej największej broni – niskie kopnięcia, które spowodowały spustoszenie!

Zobacz także:

Pudzian wypowiedział się o rywalu na KSW 59! Kto to będzie?

Gala KSW 59 odbędzie się już 20 marca, a Mariusz Pudzianowski będzie jednym z największych gwiazd tej imprezy. Z jego najnowszego wideo opublikowanego na Facebooku wynika, że kibiców czeka efektowna walka.