MMA PLNajnowszeUFCByły mistrz KSW zawalczy o pas UFC i ostrzega Stricklanda: Skończę go przy pierwszej możliwej okazji!

Były mistrz KSW zawalczy o pas UFC i ostrzega Stricklanda: Skończę go przy pierwszej możliwej okazji!

Były mistrz Federacji KSW Dricus Du Plessis zawalczy o pas mistrzowski wagi średniej UFC i już ostrzega aktualnego mistrza tej dywizji wagowej Seana Stricklanda.

Były mistrz KSW zawalczy o pas UFC i ostrzega Stricklanda

Du Plessis stanie przed najważniejszą walką w swojej karierze już na początku roku 2024. Dwudziestego stycznia w Scotiabank Arena w Toronto zmierzy się z aktualnym posiadaczem tytułu w dywizji do 84 kilogramów Seanem Stricklandem.

Na tej gali dojdzie także do walki o pas mistrzowski wagi koguciej w dywizji kobiet, w której Raquel Pennington zmierzy się z Mayrą Bueno Silvą.

Były mistrz KSW zawalczy o pas UFC i ostrzega Stricklanda: Skończę go przy pierwszej możliwej okazji!

Dricus Du Plessis, który jest niepokonany w oktagonie UFC, gdzie notuje aktualnie rekord 6-0 udzielił wywiadu portalowi My MMA News, w którym przekonywał o różnicy klas między nim, a Amerykaninem.

Afrykaner twierdzi, że ich walka nie dotrwa do rund mistrzowskich:

“Jedną z rzeczy, które uważam, że zszokuje wiele osób będzie spoób, w jaki podejdę do tej walki. Od pierwszej sekundy starcia będę szedł do przodu, tak jak zwykle. Skończę go przy pierwszej możliwej okazji. Szczerze mówiąc, prognozuję, że nie dojdzie do rund mistrzowskich w tej walce. Nie ma mowy, by do nich doszło.”

A Wy jak uważacie – czy Dricus Du Plessis pokona Seana Stricklanda na gali UFC 297 w Toronto i sięgnie po kolejny pas mistrzowski w swojej zawodowej karierze?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis