MMA PLArchiwumKSWPatryk Kaczmarczyk skomentował ostatni wywiad “Rutka”: Bardzo dużo traci takim gadaniem

Patryk Kaczmarczyk skomentował ostatni wywiad “Rutka”: Bardzo dużo traci takim gadaniem

Największy bohater minionej gali XTB KSW 88 w Radomiu – Patryk Kaczmarczyk skomentował ostatni wywiad Daniela “Rutka” Rutkowskiego, którego ten udzielił dziennikarzowi Jarosławowi Świątkowi. W rozmowie tej Rutkowski zakwestionował werdykt sędziów punktowych w walce z Kaczmarczykiem.

Patryk Kaczmarczyk skomentował ostatni wywiad

Zdaniem byłego mistrza FEN i Babilon MMA, to on w walce wieczoru gali w Radomiu był stroną aktywniejszą i jeśli on punktowałby to starcie, to skłaniałby się – w najmniejszym stopniu – do remisu:

“Mówię sobie kurna, tutaj pierwsza runda ok, zdecydowanie Patryk, był nokdaun, opadnięcie, cały czas mnie dominował. Ale trzeba przyznać, że on mnie w pierwszej rundzie w parterze uderzył z dwa razy, bo tylko tyle doszło do twarzy, ja dużo więcej. Ale mówię: ok, nokdaun, niech będzie. W drugiej rundzie znowu mówię: nokdaun, ale potem było obalenie, bicie, kontrola i mówię, może dali remisową? Nie myślałem, że mogę wygrać, choć były takie myśli. Ale myślałem, że mogli dać remis. Trzecia runda? To zdecydowanie moja praca była największa.”

Patryk Kaczmarczyk skomentował ostatni wywiad “Rutka”: Bardzo dużo traci takim gadaniem

Patryk Kaczmarczyk krótko odniósł się do tych słów i całego wywiadu Daniela Rutkowskiego u Jarosława Świątka.

Zdaniem młodego radomianina, “Rutek” dużo traci takim gadaniem, ale jednocześnie życzył mu zdrowia i spokoju na dalszą karierę:

“Średnio co 5 minut dostaje wiadomości na temat nowego wywiadu Rutka dla @jaruswiatek. Rozumiem ból po porażce ale niech ktoś mu wytłumaczy, że bardzo dużo traci takim gadaniem od początku tej walki po jej zakończenie i następne wywiady. Mimo wszystko życzę zdrowia i spokoju.”

A według Was kto wygrał walkę wieczoru gali XTB KSW 88 w Radomiu – Patryk Kaczmarczyk czy Daniel Rutkowski?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis