Były mistrz KSW ciężko znokautowany przez debiutanta na gali w Rosji [WIDEO]

Były mistrz wagi ciężkiej KSW Fernando Rodrigues Jr. (12-6) został ciężko znokautowany przez rywala na gali S-70: Plotforma Cup 2019 w Soczi. Co ciekawe jego przeciwnik… debiutował w zawodowym MMA.

Przeciwnikiem „Santo Forte” był Rosjanin Kirill Kornilov (1-0).  Już w pierwszej rundzie trafił on mocno Brazylijczyka w stojce. Rodrigues padł na deski i otrzymał jeszcze kilka mocnych ciosów.

Była to kolejna edycja gal odbywających się w dość specyficznym miejscu. Ring jest bowiem umiejscowiony na specjalnej platformie. Platforma ta znajduje się na morzu tuż przy brzegu.

Rodrigues Jr. zdobył pas organizacji KSW pod koniec 2016 roku sensacyjnie nokautując ówczesnego długoletniego mistrza królewskiej dywizji Karola Bedorfa (15-5). Tytuł odebrał mu natomiast Marcin Różalski (7-4). „Różal” błyskawicznie znokautował Brazylijczyka podczas gali na Stadionie Narodowym. Bilans „Santo Forte” w KSW to jedno zwycięstwo i 3 porażki. Poza wspomnianymi wyżej walkami przegrywał on jeszcze z Michałem Andryszakiem (20-8, 1 N/C) i kilka miesięcy temu z Satoshim Ishim (22-9-1).