MMA PLNajnowszeFENByły mistrz FEN po przejściu do ich największego rywala: Zawsze chciałem bić się w KSW

Były mistrz FEN po przejściu do ich największego rywala: Zawsze chciałem bić się w KSW

Były mistrz organizacji FEN – Łukasz Charzewski wypowiedział się w samych superlatywach o swoim nowym pracodawcy. “Harry” po przejściu do największego rywala FEN-u w Polsce – Federacji KSW jest w popularnych “skowronkach”.

Były mistrz FEN po przejściu do ich największego rywala

Charzewski to były mistrz wagi lekkiej FEN i jeden z najlepszych zawodników tej kategorii w Polsce. W Federacji KSW natomiast będzie występował w dywizji piórkowej.

Angaż “Harry’ego” w KSW został już oficjalnie ogłoszony:

Były mistrz FEN po przejściu do ich największego rywala: Zawsze chciałem bić się w KSW

Charzewski w rozmowie opublikowanej na oficjalnej stronie Federacji KSW przyznał wprost, że zawsze chciał walczyć w szeregach polskiego giganta:

“Zawsze chciałem bić się w KSW. Nie ma co się oszukiwać, to jest najmocniejsza liga i federacja w Europie i walczenie tu było moim marzenie.”

Na dodatek wypowiedział się o tym jak widzi swoją przyszłość w kontekście walk w nowej dywizji wagowej i od razu w szeregach nowego pracodawcy:

“Kategoria piórkowa jest bardzo mocna, ale ja postanowiłem brać same mocne walki. Mój menadżer rozmawiał z Wojsławem Rysiewskim. Powiedzieliśmy, że od razu chcemy wskoczyć na głęboką wodę, nie będzie tutaj wybierania rywali. Chcemy samych zawodników z rankingu i mam nadzieję, że takich będę dostawał. Mam zamiar namieszać w kategorii piórkowej. Mam nadzieję, że pokażę się z dobrej strony. Wiadomo, że wchodzę do organizacji i będę po szczebelkach sobie szedł do góry. Oczywiście jeżeli trafiłaby się okazja do walki z Salahdinem, to nigdy bym takiego starcia nie odmówił. Myślę jednak, że ostatecznie po przejściu do kategorii 77 kilogramów będzie mu już później trudno zejść do kategorii piórkowej.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis