MMA PLBoksByła pięściarka Agnieszka Rylik z podejrzeniem koronawirusa! Są wyniki jej testów!

Była pięściarka Agnieszka Rylik z podejrzeniem koronawirusa! Są wyniki jej testów!

Złe wiadomości z życia byłej pięściarki Agnieszki Rylik! Była posiadaczka pasów WIBO i WIBF, która w czasie kariery przegrała tylko jedną spośród osiemnastu zawodowych walk została zabrana do szpitala z podejrzeniem zarażenia się koronawirusem. Miała ona wszystkie ze znanych chorobie objawów.

O podejrzeniu zainfekowania się koronawirusem Rylik poinformowała w mediach społecznościowych:

View this post on Instagram

Przecieram szlaki …

A post shared by Agnieszka Rylik (@agnieszka_rylik) on

Czekając na wynik testu na obecność koronawirusa, Agnieszka Rylik najpierw zaapelowała do społeczeństwa o pozostanie w domach, a potem podzieliła się z fanami informacją o wyniku testów! Były to dobre wyniki, bowiem u byłej pięściarki nie stwierdzono koronawirusa!

View this post on Instagram

#zostańwdomu

A post shared by Agnieszka Rylik (@agnieszka_rylik) on

“Wynik testu na koronowirusa – UJEMNY🙏🙏🙏
Jest jednoznaczny i robiony w czasie infekcji , więc nie ma potrzeby by go powtarzać .
Chociaż słabo się czuję , mam tem. 38,2 , kaszel , bóle głowy i mięśni to jestem przeszczęśliwa 😍
#zostańwdomu – jeżeli masz taką możliwość , bo ja dopiero dzień po wystąpieniu objawów dowiedziałam się, że miałam kontakt z nosicielem. Wszyscy jesteśmy narażeni i nieświadomie możemy narazić innych .
Z całego serca dziękuję pani Jadwidze Mędelewskiej – Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w m.st. Warszawie 💗 i wszystkim którzy z sercem i oddaniem wspierają nas w tej ciężkiej sytuacji 💕💕💕”

View this post on Instagram

Wynik testu na koronowirusa – UJEMNY🙏🙏🙏 Jest jednoznaczny i robiony w czasie infekcji , więc nie ma potrzeby by go powtarzać . Chociaż słabo się czuję , mam tem. 38,2 , kaszel , bóle głowy i mięśni to jestem przeszczęśliwa 😍 #zostańwdomu – jeżeli masz taką możliwość , bo ja dopiero dzień po wystąpieniu objawów dowiedziałam się, że miałam kontakt z nosicielem. Wszyscy jesteśmy narażeni i nieświadomie możemy narazić innych . Z całego serca dziękuję pani Jadwidze Mędelewskiej – Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w m.st. Warszawie 💗 i wszystkim którzy z sercem i oddaniem wspierają nas w tej ciężkiej sytuacji 💕💕💕

A post shared by Agnieszka Rylik (@agnieszka_rylik) on