MMA PLNajnowszeFAME MMABoxdel zdradza ile miesięcznie może teraz zarabiać Fagata! Była wmieszana w Pandora Gate, a teraz ma “czas żniw”

Boxdel zdradza ile miesięcznie może teraz zarabiać Fagata! Była wmieszana w Pandora Gate, a teraz ma “czas żniw”

Boxdel, czyli youtuber, który aktualne wywraca świat freaków do góry nogami zdradza ile miesięcznie może teraz zarabiać Fagata! Agata Fąk to freak fighterka, raperka, influenserka i modelka z portalu OnlyFans.

ile miesięcznie może teraz zarabiać Fagata

Według współwłaściciela organizacji FAME MMA, Fagata ma teraz “czas żniw” i według jego obliczeń może ona zarabiać bardzo duże pieniądze i to licząc miesiąc w miesiąc.

Boxdel zdradza ile miesięcznie może teraz zarabiać Fagata!

Agata Fąk to freak fighterka, która ma za sobą aż cztery stoczone w klatce walki. Jej aktualny rekord wynosi 3-1. Fagata wygrywała z Natsu, Moniką Kociołek czy Martyną Janusz. Przegrała natomiast z Lexy Chaplin, ale wówczas był to jej debiut w klatce.

Fagata była także wmieszana w aferę Pandora Gate, gdzie jako partnerka youtubera Stuu oskarżonego o czyny pedofilskie miała ukrywać zapędy swojego byłego partnera, o których rzekomo miała wiedzieć.

Obecnie jest ona raperką mieniącą się “sexy cipką spod Konina”.

Boxdel na jednym ze swoich live-ów wyliczył ile na dzisiaj Fagata może zgarniać pieniędzy ze swojej internetowej aktywności:

“Fagata do GOATS 2.0? Fagata by nie chciała. Fagata w tym momencie jak robi koncerty co weekend, z dwa na tydzień plus Only, plus OF-a ma. To podejrzewam, że Fagata zarabia z 400 tysięcy złotych miesięcznie na tym wszystkim. To co jej po takim czymś, żeby dołączyć do jakiegoś projektu? Wiadomo, że tak pod podbijanie się i tak dalej to spoko, ale ona teraz ma czas żniw i oba będzie teraz kosić hajs.”

A Wy jak myślicie – czy kwota rzucona przez Boxdela może być bliska prawdy? Czy Fagata w bardzo szybkim tempie może stać się – albo już jest? – milionerką?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis