MMA PLArchiwumBoxdelBoxdel reaguje na film Konopskyyego: Dziękuje, że odzieliłeś mnie od niego grubą kreską!

Boxdel reaguje na film Konopskyyego: Dziękuje, że odzieliłeś mnie od niego grubą kreską!

Wczoraj na kanale ”Konopskyyego” pojawił się wyczekiwany materiał. Mikołaj Tylko przedstawił kolejne dowody, które potwierdzają straszną prawdę o znanym influncerze Stuartcie Burtonie. 

Boxdel

W całym nagraniu pojawił się też temat Michała Barona, przy którym Mikołaj podkreślił, że w żadnym wypadku nie można ”Boxdela” wrzucać do ”jednego worka z innymi twórcami, gdzie są bardzo poważne zarzuty”.

Baron wystąpił w main evencie ostatniej gali FAME Friday Arena 2 w Szczecinie. Był to rewanżowy pojedynek z Pawłem Jóźwiakiem. Tym razem pojedynek odbył się w formule K-1 w małych rękawicach. ”Boxdel” w pierwszych sekundach był w opałach. W drugiej odsłonie Baron był już na odpowiednich obrotach. W ostatnich sekundach ”Boxdel” znokautował rywala.

Boxdel reaguje!

Michał Baron w mediach społecznościowych zareagował po materiale ”Konopskyyego”, któremu podziękował.

Dziękuję Konopsky, że oddzieliłeś mnie od niego grubą kreską. Dobrej nocy.

Była też druga relacja ”Boxdela” na instagramie.

Dziękuje za dobre słowa. Komentując to czy mógłbym komuś zrobić krzywdę to tak – chyba jedynie sobie. Nikt nie jest w stanie sobie wyobrazić jakie to piekło. Pisałem jak głupek, byłem zakompleksionym mistrzem MMA, ale nigdy nikogo nie skrzywdziłem, nigdy nie spotkałem się z żadną małoletnią dziewczyną. A jacyś dziwni ludzie chcą mnie za**** i każą mi obracać się za siebie. Kocham was i dziękuję, idę się przespać, szkoda że to nie jest zły sen.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis