MMA PLNajnowszeBoxdelBoxdel o ataku maczetami na Ferarriego: Rozpara gdy tylko się dowiedział – pojechał do WWA!

Boxdel o ataku maczetami na Ferarriego: Rozpara gdy tylko się dowiedział – pojechał do WWA!

Wczoraj w polskim internecie głośno zdobiło się z powodu ataku maczetami na gwiazdora FAME MMA – Amadeusza “Ferrariego” Roślika. Teraz o tej sytuacji wypowiedział się jeden z właścicieli organizacji – Boxdel.

Boxdel o ataku maczetami na Ferarriego

Przypominamy, że wg relacji Ferrariego, do jego mieszkania próbowało dostać się dwóch mężczyzn z maczetami, którzy chcieli go zabić. Roślik tak opowiadał o tym, co go spotkało:

“Jestem cały pocięty maczetami, tutaj też. Na szczęście uchyliłem się i obcięli mi kawałek skóry, więc tak do mojego mieszkania weszło dwóch zamaskowanych oprawców i nie czekali nawet sekundy. Zaczęli ciąć maczetą z całej siły, oni weszli tylko w jednym celu. I powtarzam było to moje morderstwo, nie postraszenie, nie pocięcie. Próbowali mnie zabić. Ja od razu od pierwszej sekundy zdawałem sobie sprawę co się dzieje i postanowiłem walczyć. Jestem z siebie dumny, uważam że walczyłem jak lew. Cudem uniknąłem tej śmierci, choć był jeden lub dwa momenty gdzie byłem prawie pewny, że to koniec.”

Amadeusz Ferrari przeszedł udaną operację w Warszawie o czym poinformował fanów w mediach społecznościowych TUTAJ -> Pierwsze słowa Ferrariego po operacji! Mocne oświadczenie

Boxdel o ataku maczetami na Ferarriego

Wiele osób pytało także o stanowisko organizacji FAME w sprawie jednego ze swoich zawodników. Głos w tej sprawie publicznie zabrał Michał “Boxdel” Baron, który zapewnił, że inny współwłaściciel organizacji Krzysztof Rozpara pojechał do Warszawy rozeznać się w sprawie Ferrariego:

“Odpowiadając na pare głupich komentarzy odnośnie tego, ze federacja nie pomaga to chce tylko powiedzieć, ze FAME jest zaangażowane w finansowanie operacji by Amadeusz wrócił do pełni zdrowia, a Rozpara gdy tylko się dowiedział – pojechał do WWA. Amadeusz, zdrowia chłopie!”

Teraz czekamy na kolejne dobre wieści w sprawie rekonwalescencji Amadeusza Roślika.

Zobacz także:

Alan Kwieciński proponuje walkę z dwoma rywalami po kolei na FAME 14! Chce obu Murańskich!

Alan Kwieciński chce wprowadzić zmianę do swojej najbliższej walki! Kickbokser proponuje… walkę z dwoma rywalami po kolei już na gali FAME 14!

Mariusz Pudzianowski poznał rywala na KSW 70. Dwie legendy KSW skrzyżują rękawice!

Mariusz Pudzianowski (16-7, 1 N/C) poznał rywala na galę KSW 70 w Łodzi. Popularny “Pudzian” zmierzy się z inną legendą KSW.

Pierwsze słowa Ferrariego po operacji! Mocne oświadczenie

Amadeusz Roślik jest już po operacji. Popularny ”Ferrari” na instagramie poinformował jak wygląda obecnie jego stan zdrowia. Przypomnijmy, że od kilkunastu godzin w internecie krążyła wiadomość, że zawodnik FAME MMA został zaatakowany nożem. Roślik potwierdził, że taka sytuacja miała miejsce i opowiedział co się stało.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis