MMA PLNajnowszeKSWBorys Mańkowski skomentował walkę Mameda z Adamkiem. Wychwala całe MMA!

Borys Mańkowski skomentował walkę Mameda z Adamkiem. Wychwala całe MMA!

Zawodnik KSW Borys Mańkowski skomentował walkę Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem, która odbyła się wczoraj wieczorem w Arenie Gliwice i była main eventem gali KSW Epic. “Diabeł Tasmański” wychwala przy tym całe MMA!

Borys Mańkowski skomentował walkę Mameda z Adamkiem

Przypominamy, że głośno zapowiadana walka między legenda MMA Mamedem Khalidovem a legendą polskiego i światowego boksu Tomaszem Adamkiem była walką wieczoru gali KSW Epic. Starcie to odbyło się na zasadach boksu.

I choć Mamed Khalidov był ogromnym underdogiem przystępując do tego pojedynku, to od trzeciej rundy zaczynał pokazywać się z coraz lepszej strony. W pokazaniu pełni mocy przeszkodziła mu jednak kontuzja ręki, przez którą zmuszony był poddać walkę przed czwartą rundę, tym samym czyniąc Tomasza Adamka zwycięzcą przez TKO.

Borys Mańkowski skomentował walkę Mameda z Adamkiem. Wychwala całe MMA!

Borys Mańkowski w przeszłości skrzyżował rękawice z Mamedem Khalidovem przy okazji gali KSW Colosseum i teraz nie ukrywa, że jest pod wrażeniem występu Mameda.

Tak przynajmniej można odczytać jego ostatnią wrzutkę w mediach społecznościowych. “Diabeł Tasmański” reklamując napisaną przez siebie książkę “Jak zostać fighterem” użył cytatu, w którym przypomina starożytny Pankration i porównuje zawodników MMA do tamtych wojowników zwracając uwagę na to, że zawodnicy mieszanych sztuk walki trenując całe życie różne style, mogą bez problemów rywalizować z mistrzami konkretnych dyscyplin.

Cytat Borysa Mańkowskiego poniżej:

Zgadzacie się ze słowami Borysa Mańkowskiego?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis