MMA PLNajnowszeBorys MańkowskiBorys Mańkowski o ostatniej walce Pudziana: Kiedy Mariusz trafi na strefę dyskomfortu…

Borys Mańkowski o ostatniej walce Pudziana: Kiedy Mariusz trafi na strefę dyskomfortu…

Borys Mańkowski (22-10-1) w rozmowie z portalem mmarocks.pl został zapytany o ostatnie hitowe starcie pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim, a Mamedem Khalidovem. Była to walka wieczoru świetnej gali XTB KSW 77 w Gliwicach. Khalidov ponownie pokazał, że jest kapitalnym zawodnikiem i już w pierwszej odsłonie zakończył pojedynek przed czasem.

Mańkowski

33-latek najbliższy pojedynek stoczy już dwudziestego pierwszego stycznia na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. Reprezentant Czerwonego Smoka zmierzy się z mocno bijącym Valeriu Mirceą (27-8-1).

Mańkowski ostatni pojedynek stoczył na gali KSW 71 w Toruniu. Pojedynek dostarczył dużo emocji. Mańkowski również miał swoje momenty w tym starciu. Ostatecznie po pełnych trzech rundach jednogłośną decyzją sędziów zwyciężył Daniel Torres.

Borys Mańkowski komentuje!

Borys Mańkowski w rozmowie z portalem mmarocks.pl wypowiedział się o hitowej walce Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem.

Są zawodnicy, którzy choćby nie wiadomo, co się działo – nie odklepują. Ja też się nauczyłem do grona tych zawodników należeć. Bywałem podłączony, miałem zrywane więzadła i szedłem do przodu. To jest kwestia charakteru, który w sobie wyrobiłeś. Są zawodnicy, którzy wpadną w dół totalnego dyskomfortu. Nie mogą tego utaszczyć. To, co wydarzyło się walce z Mamedem, zapewne pokazało to, że kiedy Mariusz trafi na strefę dyskomfortu, to nie jest w stanie tego utaszczyć. To nie jest jego wina. Nie wiem, czy trzeba by podziałać z psychologiem. Aczkolwiek wydaje mi się, że ten sport jest na tyle ciężki, że ciężko jest nas zrozumieć takiemu gościowi zajmującemu się głową. Nie wiem, ja zapewne bym nie odklepał, tylko padł. Mariusz odklepał, ale nie można mieć do niego żadnych pretensji. To jest ciężki sport. Musimy mieć zrozumienie dla ludzi, którzy już w pewnym momencie nie dają rady. Już nie mówiąc o tym, że od początku było widać – że Mariusz jest spięty. Stanął naprzeciwko niego Mamed, a dobrze wiem, jak to jest walczyć z Mamedem.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

FAME MMA odcina się od kryminogennych zachowań! Jest oświadczenie organizacji! Co wy na to?

Organizacja FAME MMA przedstawiła oficjalne oświadczenie dot. promowania przestępczego żargonu oraz innych postaw normalizujących kryminogenne zachowania, które mają miejsce podczas wydarzeń produkowanych przez największą organizację freak fight w Europie.

Mirosław Okniński zdecydował! Wyznał, że nie pojawi się w narożniku Załęckiego jeśli zawalczy z… Widzieliście?

Mirosław Okniński podczas wywiadu dla kanału MMA-bądź na bieżąco otrzymał pytanie m.in. o coraz to donośniejsze głosy w kuluarach, w związku z potencjalnym starciem swojego podopiecznego z aktualnym zawodnikiem KSW. Stanowisko “Łowcy Skór” co do tego starcia jest klarowne.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis