MMA PLInneBorys Mańkowski o kolejnej walce w KSW, pojedynku Gamrot vs. Parnasse, podróży do USA [WIDEO]

Borys Mańkowski o kolejnej walce w KSW, pojedynku Gamrot vs. Parnasse, podróży do USA [WIDEO]

Foto: Borys Mańkowski

Podczas wczorajszej gali Babilon MMA 12 w Łomży w narożniku jednego z zawodników mogliśmy zobaczyć byłego mistrza KSW Borysa Mańkowskiego (20-8-1).

“Diabeł Tasmański” pomagał swojemu koledze Piotrowi Niedzielskiemu. Zawodnik poznańskiego Czerwonego Smoka już w pierwszej rundzie poddał Marcosa Schmitza, choć nie obyło się bez drobnych problemów.

Mańkowski w wywiadzie z MMA.pl skomentował walkę “Niedzieli”. Mówił także o tym jak czuje się w nowym limicie wagowym. Po latach spędzonych spędzonych w kategorii półśredniej teraz zawodnik przenosi się do kategorii lekkiej. Już na listopadowej gali KSW 51 “Diabeł Tasmański” rywalizował w umownym limicie do 73 kg, gdzie uporał się z Vaso Bakoceviciem.

Ponadto Mańkowski mówił też o swoich najbliższych planach, które obejmują m.in wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Odniósł się też do pytania na temat ewentualnego pojedynku jego przyjaciela Mateusa Gamrota z Salahdinem Parnassse.

Wywiad z Borysem Mańkowskim:

Najbliższa gala Federacji KSW, czyli KSW 53 już 21 marca w Atlas Arenie w Łodzi. W rozpisce tego wydarzenia wciąż pozostało kilka wolnych miejsc. Czy jednak zobaczymy tam również Borysa Mańkowskiego? A może były mistrz pojawi się jednak na jednej z kolejnych gal największej polskiej organizacji. Czekamy na dalsze informacje w tej sprawie.