MMA PLFreak FightBoro serio chce zawalczyć na dziesięciu! Szalony pomysł legendy polskiego internetu!

Boro serio chce zawalczyć na dziesięciu! Szalony pomysł legendy polskiego internetu!

“Boro”, czyli gwiazda polskiego internetu sprzed lat ma szalony pomysł! Boro chciałby zawalczyć na gali freakowej – sam na dziesięciu!

Boro na dziesięciu
Foto: BORO KRAV-MITSU YouTube/ ebe ebe YouTube/ CLOUT MMA logo

Popularnego “Boro” możecie kojarzyć z dzieła polskiej kinematografii pt. “BORO KRAV-MITSU. Orginalny film na YouTube’ie zebrał już ponad milion wyświetleń.

Jeżeli nie mieliście okazji oglądać tego pokazu akrobatyki, to tak w telegraficznym skrócie. 11 lat temu na olsztyńskim Zatorzu powstał filmik, gdzie wówczas 15-letni Rafał, znany szerzej pod pseudonimem “Boro”, prezentował wizualizacje pojedynku na dziesięciu napastników. Cały film możecie zobaczyć – [TUTAJ].

Po latach w wywiadzie dla DOMINEWS – Rafał przyznał, że nie jest zbyt dumny z tego nagrania, a film powstał pod wpływem starszych kolegów. Dodał, że mocno się zmienił i teraz skupia się na sportach walki.

Sam na dziesięciu!

Okazało się, że “Boro” trenuje w Arrachionie i ma ochotę spróbować swoich sił w klatce. Na Instagramie olsztyńskiego klubu pojawił się post, w którym przedstawiono formułę pojedynku z udziałem Rafała. Legenda internetu miałaby zmierzyć się z dziesięcioma innymi przeciwnikami, którzy zmienialiby się co minutę! To byłby prawdziwy freak-fight!

ZOBACZ TAKŻE: Duża metamorfoza byłego rywala Pudziana. Butterbean schudł prawie 100 kilogramów! [WIDEO]

Informacje pierwszy podał hoobzik, więc wstawiamy tu jego tweeta.

Myślicie, że jakaś organizacja skusi się na zakontraktowanie “Bora”? Dajcie znać w komentarzach!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis