MMA PLClout MMABorek reaguje na walkę Najmana: To mnie mocno zaskoczyło… ”El Testosteron” odpowiada!

Borek reaguje na walkę Najmana: To mnie mocno zaskoczyło… ”El Testosteron” odpowiada!

Mateusz Borek w jednym z programów na Kanale Sportowym skomentował krótko walkę pomiędzy Marcinem Najmanem, a Andrzejem Fonfarą, do której doszło w sobotę w main evencie Clout MMA 1. Uznany dziennikarz był zaskoczony, że ”El Testosteron” trafił dwoma ciosami. Długo też nie musieliśmy czekać na odpowiedź częstochowianina.

Borek

”El Testosteron” niewątpliwie zaskoczył na samym początku, gdy ruszył na przeciwnika i trafił jednym z cepów. Fonfara był wyraźnie zaskoczony, ale zaraz już polował na kontrę. Częstochowianin poszedł po nogi, ale nie było to dobrze przygotowana akcja. Fonfara był na to gotowy i zaraz miał rywala na plecach. Po kolejnych ciosach – sędzia postanowił przerwać walkę.

W pierwszym co-main evencie do swojej formuły wrócił uznany kick-boxer Tomasz Sarara. Wojownik z Krakowa jednogłośną decyzją sędziów pokonał również byłego zawodnika KSW – Jaya Silvę. Amerykanin w naszym kraju doskonale znany jest z trzech pojedynków z Michałem Materlą. Silva postawił twarde warunki i do samego końca odpowiadał. W trzeciej odsłonie Sarara trafił w punkt i miał rywala na deskach, ale Jay pokazał charakter i wytrwał ciężkie chwile.

Borek komentuje, Najman odpowiada!

Mateusz Borek na Kanale Sportowym skomentował ostatnią walkę Marcina Najmana z Andrzejem Fonfarą. Dziennikarz był zaskoczony…

Muszę powiedzieć, że Andrzej przyjął dwa ciosy i to mnie jednak zaskoczyło, że ”El Testosteron” dwa razy w tym pojedynku trafił.

”El Testosteron” odpowiedział na wypowiedź Mateusza Borka. 

Ten przynajmniej potrafił to powiedzieć. Trochę Wielki Bór mnie zaskoczył , bo zauważył to co niewygodne

Przypomnijmy, że o walce Marcina Najmana wypowiedział się chociażby legendarny Zbigniew Boniek.

No więc tak- @TomekHajto7 ambitnie, dobrze. Zabrakło doświadczenia , kondycji. Brawa dla przeciwnika👍 @MarcinNajman w swoim stylu, zaczął piorunująco i go piorun walnął. Szkoda, bo miał przeciwnika na miękko 👍👍 Ps. 👏👏 Fonfara

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis