MMA PLUFCBonusy po UFC on ESPN 26. Mateusz Gamrot nagrodzony trzeci raz z rzędu [WIDEO]

Bonusy po UFC on ESPN 26. Mateusz Gamrot nagrodzony trzeci raz z rzędu [WIDEO]

Gala UFC on ESPN 26 już za nami. Jak zwykle przyznano dodatkowe bonusy pieniężne dla kilku zawodników. Tym razem aż sześciu! Po raz trzeci z rzędu nagrodzony został Mateusz Gamrot (19-1, 1 N/C).

Bonusy po UFC on ESPN 26
Foto: UFC Europe on Twitter

“Gamer” błyskawicznie rozprawił się z Jeremym Stephensem (28-19, 1 N/C). Polak w zaledwie 65 sekund poddał Amerykanina kimurą.

Dla Gamrota to trzeci bonus w trzeciej walce dla UFC. Jego starcie z Guramem Kutateladze zostało uznane najlepszym pojedynkiem UFC on ESPN+ 38. Polak doceniono także za znokautowanie Scotta Holtzmana na UFC on ABC 2.

Bonus otrzymała też powracająca po 5-letniej przerwie Miesha Tate (19-7). Była mistrzyni pokonała kończącą zawodową karierę Marion Reneau (9-8-1) przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie.

Organizacja UFC doceniła też Rodolfo Vieirę (8-1). Wybitny specjalista od parteru poddał Dustina Stoltzfusa (13-3) w trzeciej rundzie zapinając duszenie jeszcze w stójce.

Ostatni z bonusów za Występ Wieczoru otrzymał zaś Rodrigo Nascimento (9-1). Brazylijczyk w pierwszej walce gali pokonał przed czasem Alana Baudota (8-3).

Za najlepszy pojedynek podczas gali uznano starcie otwierające kartę główną, w którym to Billy Quarantillo (16-3) pokonał Gabriela Beniteza (22-9). Zawodnicy dali świetną walkę, ale ostatecznie w trzeciej rundzie pojedynek przed czasem zakończył Quarantillo.

Bonusy po UFC on ESPN 26

Występ Wieczoru: Mateusz Gamrot, Miesha Tate, Rodolfo Vieira, Rodrigo Nascimento

Walka Wieczoru: Billy Quarantillo vs. Gabriel Benitez

Wszyscy wymienieni wyżej zawodnicy otrzymali po 50 tysięcy dolarów.

Zobacz także:

Armia Fight Night 10: Mansur Azhiev udusił Adriana Kępę i zdobył mistrzowską szablę!

Mansur Azhiev (6-0) poddał Adriana Kępę (8-6) w co-main evencie gali Armia Fight Night 10. Stawką pojedynku była szabla kategorii piórkowej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis