MMA PLBez kategoriiBonusy po UFC on ESPN 23. Jiri Prochazka podwójnie nagrodzony po zjawiskowym nokaucie [WIDEO]

Bonusy po UFC on ESPN 23. Jiri Prochazka podwójnie nagrodzony po zjawiskowym nokaucie [WIDEO]

Za nami gala UFC on ESPN 23 w Las Vegas. Za szczególnie udaną może ją uznać przede wszystkim bohater walki wieczoru Jiri Prochazka (28-3-1), który zgarnął aż dwa dodatkowe bonusy pieniężne.

Bonusy po UFC on ESPN 23
Foto: UFC on Twitter

Czech mierzył się z byłym dwukrotnym pretendentem do pasa wagi półciężkiej Dominickiem Reyesem (12-3). Obaj zawodnicy nie szczędzili sobie mocnych ciosów i dali niesamowity pojedynek, uznany za najlepszy tego wieczoru w UFC Apex. Inicjatywa należała jednak do Prochazki. “Denisa” ostatecznie zakończył pojedynek w rundzie drugiej. Fenomenalny obrotowy łokieć zaowocował drugim bonusem – za Występ Wieczoru.

Drugi bonus za występ wieczoru trafił zaś do zawodnika, który zwyciężył w co-main evencie gali. Giga Chikadze (13-2) potrzebował zaledwie 63 sekund, by pokonać Cuba Swansona (27-12). Gruzin zastopował Amerykanina kopnięciem na wątrobę.

Bonusy po UFC on ESPN 23:

Występ Wieczoru: Jiri Prochazka, Giga Chikadze

Walka Wieczoru: Jiri Prochazka vs. Dominick Reyes

Bonusy to dodatkowe 50 tysięcy dolarów dla zawodników. Oznacza to, że Prochazka zainkasował aż 100 tysięcy dolarów.

Zobacz także:

Łukasz Brzeski i Łukasz Sudolski powalczą o kontrakt w UFC!

Dwaj zawodnicy Babilon MMA staną przed szansą na dołączenie do największej organizacji MMA na świecie. O kontrakt z UFC podczas gal Dana White’s Contender Series powalczą Łukasz Brzeski oraz Łukasz Sudolski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis