MMA PLUFCBonusy po UFC 268. Aż sześciu zawodników nagrodzono po świetnej gali! [WIDEO]

Bonusy po UFC 268. Aż sześciu zawodników nagrodzono po świetnej gali! [WIDEO]

Foto: UFC Asia on Twitter

Za nami rewelacyjna gala UFC 268 w Madison Square Garden. Tradycyjnie po jej zakończeniu przyznano dodatkowe bonusy pieniężne. Tym razem było ich jednak nieco więcej.

Za najlepszy pojedynek gali uznano oczywiście starcie czołowych zawodników wagi lekkiej. Justin Gaethje (23-3) i Michael Chandler (22-7) dali niesamowite widowisko, które kandydować będzie być może nawet do miana Walki Roku. Zwycięsko wyszedł z niego jednak “Highlight”.

Na gali nie zabrakło efektownych skończeń. 120 kg przy 175 cm wzrostu to nie problem dla Chrisa Barnetta (22-7) by zakręcić obrotówkę. W ten sposób trafił Giana Villante (17-14) i odniósł zwycięstwo.

Doceniono też występ Bobby’ego Greena (28-12-1), który w zaledwie pół rundy skończył Ala Iaquintę (14-7-1) zasypując go ciosami.

Spektakularne wejście do UFC zaliczył Alex Pereira (4-1). Brazylijczyk w pierwszej rundzie miał problemy z zapasami Andreasa Michailidisa (13-5). Na począku drugiej znokautował jednak Greka latającym kolanem.

Ostatnim z nagrodzonych zawodników jest Marlon Vera (20-7-1). Ekwadorczyk znokautował Frankiego Edgara (24-10-1) w trzeciej rundzie.

Bonusy po UFC 268:

Walka Wieczoru: Justin Gaethje vs. Michael Chandler

Występ Wieczoru: Chris Barnett, Bobby Green, Alex Pereira, Marlon Vera

Wszyscy wymienieni wyżej zawodnicy otrzymali po 50 tysięcy dolarów.

Zobacz także:

Armia Fight Night 11: Mansur Azhiev broni mistrzowskiej szabli. Efektowny występ i pewne zwycięstwo

Mansur Azhiev (7-0) pokonał Amaury’ego Juniora (13-10, 1 N/C) na gali Armia Fight Night 11 w Łodzi. Stawką pojedynku była posiadana przez Azhieva mistrzowska szabla kategorii piórkowej.

Bellator 270 – wyniki. Patricky “Pitbull” zdobył pas zwakowany przez brata [WIDEO]

Za nami gala Bellator 270 w Dublinie. Nowym mistrzem kategorii lekkiej został Patricky “Pitbull” Freire (23-10), czyli… brat zawodnika, który w zeszłym miesiącu zwakował pas.