MMA PLUFCBonusy po UFC 268. Aż sześciu zawodników nagrodzono po świetnej gali! [WIDEO]

Bonusy po UFC 268. Aż sześciu zawodników nagrodzono po świetnej gali! [WIDEO]

Za nami rewelacyjna gala UFC 268 w Madison Square Garden. Tradycyjnie po jej zakończeniu przyznano dodatkowe bonusy pieniężne. Tym razem było ich jednak nieco więcej.

Bonusy po UFC 268
Foto: UFC Asia on Twitter

Za najlepszy pojedynek gali uznano oczywiście starcie czołowych zawodników wagi lekkiej. Justin Gaethje (23-3) i Michael Chandler (22-7) dali niesamowite widowisko, które kandydować będzie być może nawet do miana Walki Roku. Zwycięsko wyszedł z niego jednak “Highlight”.

Na gali nie zabrakło efektownych skończeń. 120 kg przy 175 cm wzrostu to nie problem dla Chrisa Barnetta (22-7) by zakręcić obrotówkę. W ten sposób trafił Giana Villante (17-14) i odniósł zwycięstwo.

Doceniono też występ Bobby’ego Greena (28-12-1), który w zaledwie pół rundy skończył Ala Iaquintę (14-7-1) zasypując go ciosami.

Spektakularne wejście do UFC zaliczył Alex Pereira (4-1). Brazylijczyk w pierwszej rundzie miał problemy z zapasami Andreasa Michailidisa (13-5). Na począku drugiej znokautował jednak Greka latającym kolanem.

Ostatnim z nagrodzonych zawodników jest Marlon Vera (20-7-1). Ekwadorczyk znokautował Frankiego Edgara (24-10-1) w trzeciej rundzie.

Bonusy po UFC 268:

Walka Wieczoru: Justin Gaethje vs. Michael Chandler

Występ Wieczoru: Chris Barnett, Bobby Green, Alex Pereira, Marlon Vera

Wszyscy wymienieni wyżej zawodnicy otrzymali po 50 tysięcy dolarów.

Zobacz także:

Armia Fight Night 11: Mansur Azhiev broni mistrzowskiej szabli. Efektowny występ i pewne zwycięstwo

Mansur Azhiev (7-0) pokonał Amaury’ego Juniora (13-10, 1 N/C) na gali Armia Fight Night 11 w Łodzi. Stawką pojedynku była posiadana przez Azhieva mistrzowska szabla kategorii piórkowej.

Bellator 270 – wyniki. Patricky “Pitbull” zdobył pas zwakowany przez brata [WIDEO]

Za nami gala Bellator 270 w Dublinie. Nowym mistrzem kategorii lekkiej został Patricky “Pitbull” Freire (23-10), czyli… brat zawodnika, który w zeszłym miesiącu zwakował pas.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis