MMA PLNajnowszeKSWBonusy po KSW 69 rozdane: Sebastian Przybysz podwójnie nagrodzony!

Bonusy po KSW 69 rozdane: Sebastian Przybysz podwójnie nagrodzony!

Bonusy po KSW 69 rozdane: Sebastian Przybysz podwójnie nagrodzony! Mistrz wagi koguciej zgarnął od KSW bonus za poddanie i walkę wieczoru minionej imprezy!

Bonusy po KSW 69

Poniżej informacja prasowa w sprawie bonusów po KSW 69.

Nie było łatwo zdecydować, które akcje zasługują na szczególne wyróżnienie po KSW 69, ale w końcu musiało się to wydarzyć. Zobaczcie najlepsze starcie, nokaut i poddanie sobotniego wydarzenia.

Gala KSW 70 odbędzie się 28 maja w Łodzi, w Atlas Arenie. Bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży na eBilet.pl – https://www.ebilet.pl/sport/sporty-wa…

Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce i 9 innych krajach Europy wyłącznie w Viaplay. Wszędzie indziej oglądajcie wydarzenia KSW na KSWTV.com.

Zobacz także:

Weteran UFC zapewnia: Robert Ruchała to jest gwiazda przyszłości!

Krzysztof Soszyński (26-12-1) w rozmowie z portalem InTheCage.pl podsumował sobotnią galę KSW 69. Weteran UFC był pod wielkim wrażeniem. Soszyński zapewniał, że był na wielu galach, ale właśnie ostatni event zapamięta na długo. 44-latek wychwalał Roberta Ruchałę (7-0) wskazując go na przyszłą gwiazdę polskiego MMA.

Pierwsza konferencja HIGH League 3 już 4 maja w Warszawie!

Pierwsza konferencja przed galą HIGH League 3 odbędzie się już 4 maja w Warszawie. Na równo miesiąc przed galą zawodnicy spotkają się w teatrze na ul. Nowogrodzkiej 49. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis