MMA PLNajnowszeBonus BGCBonus BGC o rewanżu z Golą: Czekałem warunki nie zostały spełnione, odezwał się większy gracz…

Bonus BGC o rewanżu z Golą: Czekałem warunki nie zostały spełnione, odezwał się większy gracz…

Piotr Witczak dalej miał nadzieje, że dojdzie do jego drugiego starcia z Wojciechem Golą. ”Łazarski Gladiator” zapewnia, że czekał ponad rok, ale jego warunki nie zostały spełnione.

Gola

Do ich pierwszego starcia doszło w październiku 2017 roku na gali Night Of Champions w Poznaniu. Przypomnijmy, że walka odbyła się w formule K-1. Po 3-rundach Wojciech Gola mógł cieszyć się z pewnego zwycięstwa na punkty.

Cały pojedynek możecie zobaczyć poniżej:

Bonus BGC zapowiada: Odezwał się większy gracz na rynku!

Już niebawem może być ciekawie! Piotr Witczak w mediach społecznościowych poinformował, że odezwała się do niego duża organizacja. Tym samym ”Bonus BGC” ma już dość czekania na rewanżowe starcie z Wojciechem Golą.

Za 2 lata @wojtekgola czekam na Ciebie . Rewanż jest nadal aktualny. 1,5 roku czekałem warunki nie zostały spełnione . Odezwał się większy gracz na rynku . Sorry taki mamy klimat 🥊

Zobacz także:

Conor McGregor udostępnia post Don Kasjo! Czy wie kim jest gwiazda FAME MMA?

Jedna z największych gwiazd w historii mieszanych sztuk walki Conor McGregor udostępnia w mediach społecznościowych post Don Kasjo! Post ze zdjęciem zawodnika FAME MMA, na którym ten jest pijany!

MMA VIP 2: Duże zmiany w karcie! Groźny ”Daro Lew” wchodzi do gry, jest też nowy rywal Miklasza! Widzieliście?

Mamy spore zmiany przed drugą edycją MMA VIP, która odbędzie się osiemnastego czerwca w Częstochowie. Marcin Najman już na konferencji prasowej wspominał, że mają godne zastępstwo w sytuacji, gdy ”Król Syntolu” nie będzie w stanie zawalczyć na najbliższej edycji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis