MMA PLFerrariBomba pojawił się w Warszawie! Ferrari komentuje sytuację

Bomba pojawił się w Warszawie! Ferrari komentuje sytuację

Amadeusz Roślik zapewniał, że zawodnik High League ma bana w Warszawie. Paweł Bomba mimo wszystko pojawił się wczoraj na evencie Live Game i zapewniał, że chce konfrontacji z Amadeuszem Roślikiem. Co ciekawe zdaniem ”Scarface’a” zawodnik FAME MMA się po prostu przestraszył. Teraz Roślik komentuje całą sytuację na instagramie.

Ferrari

”Ferrari” o banie w Warszawie wspomniał w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim.

Wiesz co zacznijmy od tego, że przyszedł po mnie z kolegami z tego co wiem był jeszcze podpięty pod sprzęt, ale to nie jest pewne więc nie chcę szerzyć farmazonów. Przyszedł po mnie z kolegami w Trójmieście oczywiście ja zrobiłem odwet w Warszawie. Taki krótki komunikat do niego, ponieważ w poniedziałek jest konferencja PRIME, nie wiem czy też będzie na Live Game. Oficjalnie jesteś zbanowany na Warszawie, nie masz tutaj wjazdu na Warszawę. W poniedziałek masz być na konferencji PRIME to już Cie informuje, że nie będziesz na tej konferencji, a jak przyjedziesz to na nią nie dotrzesz. Możesz brać sobie ile chcesz, czekamy, jesteśmy na miejscu. Pozdrawiam, oficjalnie masz zakaz wstępu do Warszawy. W poniedziałek wstawił na stories, że będzie na konferencji, więc musi udowodnić, że będzie, a ja gwarantuje że nie będzie. Za 24 h wszyscy się przekonają kto jest prawdziwym człowiekiem z blizną, a nie jakimś j**anym podrabiańcem.

Ferrari odpowiada!

Paweł Bomba pojawił się wczoraj w Warszawie na Live Game. Zawodnik High League w rozmowie z ”Anty Faktami” wypowiedział się o sytuacji z ”Ferrarim”. 

No mam pewność jak wszyscy inni dookoła jak organizatorzy też, bo powiedzieli mu i nawet dzisiaj dzwonili do mnie rano. Pytali w ile osób będę, bo on się boi przyjść to po pierwsze, ja powiedziałem że przyjeżdżam sam z dwoma kolegami tak po prostu towarzysko i tak jesteśmy. Chciałem sobie to wyjaśnić pięścią w oko. Dotknął mojej własności, napluł na moje auto, na ślicznotki się nie pluje.

Jest też takie wideo:

Posted by Freak Fight on Monday, June 13, 2022

Roślik postanowił zabrać głos na insta stories.

Ja mówiłem o konferencji PRIME na wywiadzie u Kaniowskiego, a w Live ostatecznie nie wziąłem udziału, bo nie kalkulowało mi się za kilkadziesiąt tyś brać udziału w tym wydarzeniu. Nie chcę krytykować tego wydarzenia, więc swoje zdanie zachowam dla siebie, a energię spożytkuje w oktagonie więcej info już niedługo.

Zobacz także:

Prezes FEN Paweł Jóźwiak pokazał walkę z cieniem na tle uroków Mazur. Jego rywal – Marcin Najman w strachu?

O tej walce już teraz jest głośno, a z biegiem czasu będzie jeszcze głośniej! Prezes FEN Paweł Jóźwiak pokazał bowiem walkę z cieniem i zrobił to na łódce na tle urokliwych Mazur.

KSW poruszone wyczynem Anity Włodarczyk! Piękna reakcja polskiej organizacji! Widzieliście?

Niedawno pisaliśmy, że Anita Włodarczyk sama pojmała złodzieja, który chciał ukraść jej auto. Polska mistrzyni olimpijska popisała się nieprzeciętnymi umiejętnościami i sama pojmała złodzieja! Na jej wpis odpowiedziała organizacja KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis