MMA PLNajnowszeUFCBójka Stricklanda i Du Plessisa na trybunach podczas UFC 296. Dana White zabrał głos w sprawie!

Bójka Stricklanda i Du Plessisa na trybunach podczas UFC 296. Dana White zabrał głos w sprawie!

Na ostatniej gali UFC 296: Edwards vs Covington na trybunach miała miejsce bójka Seana Stricklanda i Dricusa Du Plessisa. Podczas tego nieporozumienia musiała interweniować ochrona, a aktualnemu mistrzowi wagi średniej kompletnie puściły nerwy.

Bójka Stricklanda i Du Plessisa

Strickland i Du Plessis mają zmierzyć się w kolejnej walce o tytuł mistrzowski wagi średniej. Między tymi dwoma zawodnikami od dawna istnieje bardzo duży medialny konflikt. Teraz mieliśmy jego kolejną odsłonę.

Zobaczcie jak wyglądało starcie na trybunach między aktualnym mistrzem dywizji średniej a najbliższym pretendentem do tytułu mistrzowskiego:

Bójka Stricklanda i Du Plessisa na trybunach podczas UFC 296. Dana White zabrał głos w sprawie!

Teraz sprawę bójki Stricklanda i Du Plessisa, która obiega właśnie media społecznościowe na całym świecie, skomentował szef UFC Dana White.

Sternik największej organizacji MMA na świecie wziął na siebie doporowadzenie do tej scysji:

“Co za dupek sadza Stricklanda przed Du Plessisem? Wiecie kto? Ja! Co tydzień przydzielam miejsca siedzące na galach. Jakie to było kurwa głupie. Poważnie. Nie wiem koło kogo można sadzać Stricklanda, ale na pewno nie koło Du Plessisa.

Ale to biznes, którym się zajmujemy. Cały czas to powtarzam. Interweniowałem i prosiłem Stricklanda, by się uspokoił i poszedł do tyłu. Odszedł, opuścił arenę, a Du Plessis ma się dobrze. Rozmawialiśmy z nim już. Cholera, zajmujemy się walkami, więc takie rzeczy się zdarzają!”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis